Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A Starbucksban lehet úgy...

A Starbucksban lehet úgy netezni, hogy nem veszek semmit csak beülök?

Figyelt kérdés
Oké, hogy suttyóság, nem rendszeresen tervezem, néha vennék valamit, de nem mindig. Kiküldenének ezért?

2018. máj. 8. 22:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
A Mekibe be lehet ülni úgy, hogy nem veszek semmit, hanem kirakom az asztalra a szalonnát meg a kolbászt, és azt eszem?
2018. máj. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Igen, lehet, ha van pofád hozzá. Ez az első válaszolónak is szól.
2018. máj. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A kolbász-szalonna hasonlat nem jó, mert ha csak netezek, akkor ben fogyasztok semmit. Régen jobb volt, mert volt internetterminál, és oda lehetett jegyet venni, akkor full legális volt a netezés.
2018. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
1-es vagyok. Hát pedig szerintem hasonló bunkóság.
2018. máj. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4-500 Ft-ért már van süti, ne legyél már ennyire olcsójános!
2018. máj. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%
Nekem egyszer amikor nagyon kellett pisalnom bementem a mekibe de ugye ahhoz is vasarolni kell hogy mosdo kodot kapj igy az egyik talcarol elvettem egy blokkot, aztan az ingyen wifin megneztem a mobilomon egy resz family guyt aztan szomjas is voltam es a 1,5L-es flakonomat megtoltottem kólával. Es vasarolni nem vasaroltam semmit. Szoval szerintem nyugodtan.
2018. máj. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%

Van ilyen hogy mosdo kod a mekiben ?

Régebben gimis koromban rendszeresen oda jártam mert nem volt a közelben semmi xd

De sose vettem semmit mert nem csípem a mekis kaját.

2018. máj. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Hát hogyne.
2018. máj. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

2-es nem érted az iróniát amit az egyes írt...:D

Én kiküldenélek. Én se mennék el hozzátok szarni mert néha arra járok és csak úgy rám jön.

2018. máj. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
88%

Ha van meki, oda tuti be lehet. Én is ezt csináltam, amikor külföldön voltam, és egész napos városnézés közben le akartam ülni kicsit pihenni és netezni.

Budapesti mekiben is csináltam már ezt, de akkor azért, mert egy ismerősömre vártam, és elég sok időm volt még addig amíg megérkezik.

2018. máj. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!