Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen fajta gumicukrot...

Milyen fajta gumicukrot szerettek enni?

Figyelt kérdés

Melyik ízesítésű ízlik nektek?É

én nagyon szeretem a Haribo-t. :)



2018. máj. 9. 15:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%

Házi gumicukrot, tápiókából, mikróban, az poén :)

A meggyeset szeretem, 100% meggylével ízesítve (saját fa, nagyon édes és zamatos).


Régen inkább a kinézet és az állag miatt ettem néha gumicukrot, de a meggy, citrus, mangó ízek a kedvenceim ilyen témában (nem mintha valaha is ettem volna mangós gumicukrot, de az az íz az, ami még ipari aromából is bejön s tuti tetszene gumicukorban is).

2018. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Amit a búcsúkban meg a vásárokban kapni az árusoknál. A normálisabbaktól szoktam venni, ahol zárható műanyag dobozból árulják, és nem döngicséli körbe 2000 darázs.

Azt szeretem, ami zöld-fehér, és béka alakú, meg van gyík alakú is, meg a málna alakút (és ízűt), ami belül gumicukor, kívül pedig cukorgyöngyökkel van bevonva.

2018. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Metionin ***** válasza:
100%
Vannak azok a zöld békák, meg régen lehetett kapni ilyen kígyókat meg teknősöket. Ja és azt a lapos szivárványszínűt ami iszonyat savanyú és színes lesz tőle a nyelved.
2018. máj. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Penny márkás joghurtos savanyú gyümis a keevencem

Régen azt imádtam ami nagyobb volt és pokemonos alakú formában volt.

Haribo is jó főleg a savanyúak

2018. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
görögdinnyés ízű a kedvencem :)
2018. máj. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A Haribos békás cucc a kedvencem. De mindenféle jöhet, főleg a savanyúk. :)
2018. máj. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Savanyú, tudod, van az a barackos, kígyós, stb... Gumimaci (egyszer Németországból kaptam savanyú gumimacit, az annnnnnyira finom volt :D), békás, cseresznyés, kólás (ufffff), vannak azok a kevert Haribo csomagok is, abban van ilyen két színű lap, az is finom, a tekercses savanyúak... Fú, majdnem mind. Kivéve a Haribo dinós. Az valamiért nem jött be.
2018. máj. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
Szeretem, de mivel tudom miből vannak, nem igazán merem megenni. Ha néha veszem a bátorságot és megeszek egyet-egyet, akkor főleg piros Haribo gumimacit.
2018. máj. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
A Tescoban nagyon szerettem a kimért Haribo gumicukrot, de a szemetek megszüntették. Ami szeretek, az a béka, a kólás, a kis radírszerű és persze a gumimacik.
2018. máj. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a nagyon hosszú "búcsús", többszínű kígyó :)
2018. máj. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!