Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nyári időszakban mennyi...

Nyári időszakban mennyi fagyit szoktál enni? (gombócosra gondolok)

Figyelt kérdés
Én egész nyár alatt maximum 1 vagy 2 gombócot.
2018. máj. 9. 20:09
 1/10 anonim válasza:
100%
Nem sokat, egész nyár alatt max. 5 gombócot, nem vagyok oda érte. Akkor már inkább jégkása. :D
2018. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az osszeset 😄
2018. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat mert boltban megveszem a dobozos jégkrémet amiből sokkal több gombóc kijön mint ha rendes fagyisnál venném tölcsérbe és hasonló. Persze ha barátnőmmel megyünk valahova és épp megkívánjuk akkor én beérem 2 gombóccal, de így összességében nyáron maximum 10 gombócot ha eszek persze nem egyszerre. Ha olyan helyre megyünk akkor vagy pálcás jégkrémet veszünk mert én többnyire azt eszem meg, vagy valami más finomságra költünk amit nálunk a kisvárosban nem igazán kapni.
2018. máj. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az évi átlagom 1 gombóc alatt van, amióta kizártam a cukrot, a laktózt és a feldolgozott ételeket, de már előtte is túl volt árazva, annyit nekem nem ér meg. Néha nagy kilengéskor majd eszem valami nem gombócosat (a csavart poénos), de azért nem minden évben.


Házi jégkrémet viszont nagyon sokszor csinálok, télen-nyáron. Totálisan más összetételű, mint a bolti, ezért is lenne fura nem sajátot enni már, az én ízlésemhez és egészségtudatosságomhoz a sajátom illik.


Ahogy írtam, ez nálam nem évszakfüggő. Ha meleg van és frissülni akarok, sokkal jobb a hideg sör :D Azt többet iszom nyáron. A fagyi, jégkrém viszont mindig jó.

2018. máj. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán eszem már a hagyományos gombócos fagyit. (Évi 3-4 gombóc max.)


Csavart fagyit kürtöskalácsban és jégkrémet már többször. De ezeket sem viszem túlzásba.

2018. máj. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen helyen eszek fagyit, az gombócos. Nyitástól, minden héten átlagban 9 gombóc. Ezen helyen, egy gombóc, kb duplája mint más helyeken. Nagyon belemerítik és nem húzzák le. Minősége ízes, jégmentes, igazi krémszerű.
2018. máj. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

Vegyünk mondjuk 3 hónapot. Júni-Júli-Aug.

Egy alkalommal 2-3-gombócot szoktam elnyalni, ha tölcsérben kérem.

Ha pohárban vagy kehelyben akkor 4-5-gombóc fagyi megy le.

100-150 gombóc fagyit eszek meg egy nyár alatt.

2018. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gombócosat elenyészően ritkán veszek, mert nagyon túlárazottak. Dobozos és pálcikás jégkrém viszont télen-nyáron nagy mennyiségben fogy, az nekem jobban megéri.
2018. máj. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ipari mennyiséget. Nagyon szeretem a fagyit, a kedvenc édességem, és kihasználom a nyári szezonban, hogy kapható, be kell hozni az éves lemaradást. Sajnos már baromi drága, úgyhogy maximum 2 gombócot veszek egyszerre.
2018. máj. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az üzletben szoktam venni mindenféle fagyit (pálcikás, dobozos stb.) és minden nap eszünk a párommal és nem csak nyáron, hanem egész évben. .... egészségesen kellene élnünk, tudom, de olyan finom :P
2018. máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!