Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szegeden hol érdemes enni?

Szegeden hol érdemes enni?

Figyelt kérdés
Ma illetve holnap Szegeden vagyok a munkám miatt. Szeretem a sülteket, gyrost, hamburgert. Hol lenne érdemes enni? Honnan érdemes rendelni? Miért az legjobb választás? Válaszaitokat előre is köszönöm! 24/F

2018. máj. 15. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Cirmi (csak beülős, főleg hamburger), Trója (minden féle görög-török sült), Gyro (gyros), Pizzatorony (pizza, de a sültek is nagyon jók)
2018. máj. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Cirmi valóban jó, kézműves hambi, meg nagyon finom a kukorica levesük.

Rizibizi bár

Famous, itt iszonyat finom hamburgerek vannak, és állítom, hogy az ország legcsípősebb hamburgere is itt van, Death Valley néven

Anyám tyúkja, Széchenyi tér-Nagy Jenő utca saroi, de a Kárász utca is tele van kajáldával

2018. máj. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kapca (hamburger) és utána egy kis kávé+süti a süti nem sütiben :)
2018. máj. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Trója! :)
2018. máj. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha hamburger vagy pulled pork, akkor szerintem is Cirmi vagy Famous. De nem rossz az Inferno, Kapca és a Baan’s Kitchen sem.

Tésztaétel esetén nekem a Soup&Pasta és a Vinny’s a kedvencem.

Pizza és rántott ételek esetén Pizzatorony, bár aránylag messze van a belvárostól. Vagy még esetleg Margaréta (pizza)

Ha sültek (grill) akkor meg Trója.

2018. máj. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!