Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szkeptikus lévén érdeklődök,...

Szkeptikus lévén érdeklődök, kinek hogy jött be ez a Start Air prémium ivóvíz?

Figyelt kérdés
[link]

#ivóvíz #Start Air
2018. máj. 16. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha rengeteg pénzed van, akkor vehetsz ilyet is, de amiket ír, annak többsége olyasmi, ami mögött nincs semmi megalapozott tény, csak "jól hangzik".


"Csökkentett ásványi anyag tartalmú"


Magyarul semmi értékes anyag nincs benne, közelít a desztillált vízhez.


"Stabilizált oxigénnel (O4) dúsított"


Ami kinyitáskor egyböl kimegy belöle - azaz csak "jól hangzik" kategória.


"Ionizált"


Ez megint csak nem jelent semmit.


"Lúgosított PI-kezelt"


Ez bizonyítottan átverés"


"Grander-kezelt"


Ez legfeljebb az ezotéria terén létezö "módszer", de semmi alapja sincs.


"Adalékanyagoktól mentes"


Ez minden ásványvízre igaz.


"Többszörösen szűrt és tisztított vízből készült"


Magyarul semmi értékes anyag nincs benne, közelít a desztillált vízhez.


"9,3-as pH értékének köszönhetően kíválóan lúgosít"


A lúgosítás eleve nem létezö dolog, ugyanis ha a szervezet pár tizeddel eltér a normálistól, akkor abba bele lehet halni, a lúgos víz meg legfeljebb a gyomormüködést állítja le, másra nem jó.


Szóval én biztos nem költenék erre, mert nemcsak hoyg nem jobb, de több tényezö kimondottan ártalmas lehet.

2018. máj. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Egy szkeptikus nem kérdez ilyet.
2018. máj. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Kedves második: nézz utána a szkeptikus szó jelentésének!


A szkeptikus az, aki kételkedik, és nem az, akinek az ellenkezö vélemény a meggyözödése!

2018. máj. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szinte teljesen egyetértek az első válaszolóval, kivétel a lúgos víz esetét. Saját magam is kipróbáltam, nekem kifejezetten sokat segít, mivel iszonyat mód fel tud menni a savszintem, és ez kicsit helyrerángatja. Nyilván nem ilyen 9,3-as vízről van szó, hanem sokkal enyhébbről. Ráadásul ezt csak akkor iszom, ha olyasmit eszek, amiről tudom, hogy gondot okozhat.
2018. máj. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek:

Nehéz megérteni kritikádat, ha ki se próbáltad. Azt kérdeztem kinek hogy jött be? Mert tudjad, hogy a natur kereskedelemben ugyan nem árulják, de pl. a DEcatlon-ban is megvehető. Ha annyira rossz lenne az egészségre, akkor egy ilyen nagy áruház lánc nem forgalmazná.

Aztán a PI kezelésről (energetizálásról)általad irotthoz ezt találtam:

Speciális eljárás során a közönséges vizet energetizálják. A folyamat során a rendezetlen szerkezetben kis, meghatározott mintázatba rendeződött vízmolekula-szigetek keletkeznek. A vízkutatók szerint ez fontos ismérve az energiával dúsított vizeknek, amely egyébként előfordul a természetben is, legfőképp a tiszta forrásvizekben. A vízmolekulák e különleges térbeli elrendeződésének következtében megnő a víz felülete, így több oxigént képes felvenni és megkötni. Mivel az oxigént apró vízmolekulák kötik meg, könnyebben bejut a sejtek¬be. Még ennél is különlegesebb azonban a víz megnövelt energetikai töltése.

A Grandelt kezeleléshez adott véleményedhez:

Ezzel vízélénkités történik amellyel a víz természetes módon ér el egy biológiailag értékes minőséget, amikor is olyan tulajdonságokra tesz szert, amelyeket a természet is diktál: képes regenerálódni, öntisztulása javul, ellenállóbbá válik. A vizhez nem adnak hozzá semmit, nem is vesznek el belőle semmit. Ami különleges, hogy az élénkitéssel olyan tulajdonságokra tesz szert, amelyekkel a természetben már kevés víz rendelkezik. Hol itt az ezotéria? Ezek tudományos érvek

2018. máj. 16. 17:22
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Na erről beszélek...

Ez nem egy szkeptikus.

Egy szkeptikus nem ír ilyen baromságokat.

2018. máj. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A PI kezelés/Grandelt kezelés: amiket írnak azok ellentmondanak a fizika/kémia szabályainak, és ezt csak oylan valaki tudja elhinni, akinek nincs semmi foglama ezekröl (csak éppen ez általános iskolai anyag), szóval mindkét eljárás csak arra jó, hogy a buta embereket átverjék.
2018. máj. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!