Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Cseresznye magozatlanul a...

Cseresznye magozatlanul a fagyasztóba?

Figyelt kérdés
Rengeteg cseresznye lett idén, a fa is pont most nőtt akkorát, hogy az hihetetlen, nem sok időm van sajnos. Nem tudom, de ha nem magozom ki, akkor is mehet a fagyasztóba?
2018. máj. 18. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Mehet.
2018. máj. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tavaly mi kaptunk fagyasztott magos cseresznyét. A munkahelyemre vittem be részletekben (van bent fagyasztó), és tízóraira mindig abból ettem egy bögrényit.
2018. máj. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen nem lesz semmi baja, nekünk is pár nap és lehet szedni rengeteg van :-)
2018. máj. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért ne? (Nekem ez nem opció, mivel én fagyottan eszem a fagyasztóbeli cseresznyét, de amúgy OK.)
2018. máj. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy nem lesz baja, miért lenne? (ezt egy hozzászólónak címeztem)

Én praktikussági okokból szánnék rá egy fél napot, hogy kimagozzam, vagy legalább is egy részét. Egyik, hogy magozva valamivel több befér a fagyasztóba. Másik, hogy gondolj a jövőre, amikor szintén nem lesz időd, de összedobnál egy gyümölcsleveset, meggymártást, és akkor döbbensz rá, hogy bakker, ezt még magozni kell. Csak tipp, én így gondolkodnék.

2018. máj. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!