Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Debrecenben lehet venni...

Debrecenben lehet venni mentás gyümölcsteát? Hol kapható?

Figyelt kérdés
Igazi gyümölcsteára gondolok, nem fekete teára ami gyümölcs ízesítésű. Meg nem is zöld tea. Kifejezetten gyümölcstea érdekel.

2018. jún. 27. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyik nagyobb multiban, drogériában találsz, az minden nagyvárosban van.

A lényeg, hogy hibiszkusz alapú legyen, ha nem találsz menta ízesítésűt, akkor veszel hozzá külön mentateát, és ízlés szerint összevegyíted.

2018. jún. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a választ! :) Mentás zöldteát a Lidl-ben találtam, bár nem a debreceni lidl-ben, viszont ott nem szoktam gyümölcsteás változatot látni.

Azért érdeklődtem, hogy esetleg hol próbálkozzak. Az Aldiban mintha láttam volna valami mentásat, de nem emlékszem az gyümölcstea-e vagy más. De majd szétnézek :) Ha van még tipp, plusz infó, szívesen elolvasom.

2018. jún. 29. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!