Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Mi a helyzet akkor, ha a Szép...

Mi a helyzet akkor, ha a Szép kártya terminál nem működik, de ezt a vendéglátóhelyen csak az étel elfogyasztása után közlik?

Figyelt kérdés
Annak reményében mentem be az étterembe,hogy szép kártyával tudok fizetni,az ajtón is hirdeti a matrica az elfogadóhelyet.Se készpénz,se bankkártya nincs nálam csak szép kártya,és az étel elfogyasztása után közlik(7500ft számla)hogy nem jó a szép kártya terminál.Hogyan lesz rendezve a számla?
2018. júl. 5. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
10%

Kifizeted készpénzzel bankkártyával.

Amúgy mielőtt leülsz és rendelsz megkell kérdezni lehet-e szépkártyával fizetni.

2018. júl. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%

Mivel nem a te hibádból nem tudtál fizetni, leadod az adataidat és rendezed a tartozásodat alkalomadtán.

Esetleg elkéred a számlaszámukat és utalsz.

2018. júl. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
92%

2-es vagyok

Még elmondanám, hogy nekem is volt ilyen esetem, csak bankkártyával. Nem működött a leolvasójuk.

Én igazoltam magam személyivel és legközelebb bementem kifizetni. Megjegyzem, ez Lepsényben volt és legközelebb Polgárdiban lett volna automata. Nem vagyok köteles későn este (11-kor) km-eket autózni visszafelé és automatát keresgélni, amikor sürget az idő.

De nem is volt semmi probléma, tudomásul vették, mivel nem én nem akartam fizetni. Természetesen napokon belül megkapták.

2018. júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!