Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A bontott tej mennyi ideig...

A bontott tej mennyi ideig áll el 30 fokban?

Figyelt kérdés
Ki szeretném vinni a tejet a házból, de nincsen hűtőtáskám. Esélyes hogy kibír 2-3 órát ilyen melegben?

2018. júl. 30. 11:13
 1/8 Thillmin válasza:
100%
Ha még csak 25°C lenne, akkor azt mondanám, ennyi még belefér, de 30 °C-ban már valszeg nem fog ennyit bírni. Biztosat senki nem fog tudni mondani, mert attól is függ a dolog, milyen a tej eleve. Ha mégis meg akarod próbálni, akkor használj UHT tejet, csak a szükséges legkésőbb bontsd fel, és indulás előtt mindenképpen legyen behűtve!
2018. júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát az a helyzet, hogy ma vinnem ki a tejet, már meg van bontva és több mint a fele hiányzik. Amúgy a 30 fok az kb ami ma várható, de nem tudom. És úgy nem lesz jobb esetleg ha belekeverem kávéba?
2018. júl. 30. 11:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne csinàld, nincs ebben annyi hogy napokig rosszul legyél.
2018. júl. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Termoszod sincs?
2018. júl. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs termoszom, de keresek valamit. Köszi a válaszokat.
2018. júl. 30. 14:13
 6/8 A kérdező kommentje:
Na végül megoldottam, becsavartam a doboz tejet alufóliával úgy hogy mellette volt 2 műjég (tudjátok az a zselé zacskóban amit akárhányszor újra hűthetsz) és úgy teljes mértékben kibírta. Köszi nagyon a segítségetek❤
2018. júl. 30. 18:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ügyes megoldás.

Egyébként jégakku. Zselés jégakku.

Kávéba nem lett volna jó ötlet önteni, mert úgy még csak nem is érzed kellően ha már romlott a tej.

2018. júl. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tényleg! Jég akku, sosem bírom megjegyezni :D
2018. júl. 31. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!