Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Alpro termékekből melyek azok...

Alpro termékekből melyek azok amelyek nem vegáknak készültek?

Figyelt kérdés

Barátom hozott egy Alpro nevezetű karamellás deszertet ausztriából és nagyon megtetszett és nézeggettem, hogy sok termékük van viszont valamelyikre rávan írva, hogy soya másikra meg nem!

Most ez, hogy van hány fajta termégcsoport van náluk és milyen jelölés alatt találom meg melyiket?

Mert kimennék valamelyik nap vásárolni, de szeretném tudni, hogy milyenek is vannak melyek azok a termékek amik nem vegáknak készültek?!


2018. aug. 21. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Minden alpro termék vegán, de attól még ehetnéd te is. Finomak, egészségesek. Jó étvágyat! Kóstold meg az étcsokoládés pudingjukat

😉

2018. aug. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Az Alpro belga, és nem osztrák, és igen szójából és más egyéb növényi termékekből készült temékeik vannak.


*Mert kimennék valamelyik nap vásárolni,


Teljesen felesleges, mert itthon is kapható mindegyik termékük. Bio boltokba, DM-ben Müllerben és a nagyobb Élelmiszer Láncoknál

2018. aug. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak vegánoknak készült, eheted te is, de aki tejfehérje érzékeny, annak is megváltás, hogy van.
2018. aug. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!😊

Igen tudom, hogy lehet kapni, de azt a tejes doboz kiszerelésű karamellt nem találtam sehol amit én kaptam!

Azt tudtam, hogy növényi eredetű meg van más termékekbe is szója csak pl. Azt a sója italt meg hasonlókat nem akartam megvenni!

2018. aug. 21. 07:56
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért nincs mindegyikre ráírva, hogy szója, mert nem mindegyik szójából készül, van mandula, rizs, stb. De mindegyik növényi.
2018. aug. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!