Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Magyarországon lehet kapni...

Magyarországon lehet kapni ginger shotot? (kis gyömbér ital)

Figyelt kérdés
elvileg nagyon jó az egészségünknek, láttam még amerikában, Magyarországonn nem látott senki?
2018. aug. 23. 18:26
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Egy helyen láttam: Budapesten a Sugár bevásárlóközpont földszintjén a mozgólépcső tövében van egy delikatesz üzlet. Ott lehet kapni más egzotikus amerikai italokat, "mántengyú"-t, és különleges söröket az óceán túlfeléről. Tegyél egy próbát szerintem.


Hasznos megoldás lehet még a Damjanich utcán található "ámerikás bót". A Bajza utcai kereszteződés közelében van egy mini ételbár, és pontosan amellett található, elég jellegtelen cégére van, simán csak annyi szerepel rajta, hogy "élelmiszer", tehát nem volt könnyű rábukkanni...de ott van az :))))))) érdemes lehet meglátogatni.

2018. aug. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Carpool Karaoke Selena Gomezzel? :)
2018. szept. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!