Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Az apám nem engedi, hogy...

Az apám nem engedi, hogy egyek gabonapelyhet, mert azt mondja, hogy nem egészséges ez igaz?

Figyelt kérdés
A gabona pehej tényleng nem egészséges ???
2010. jún. 21. 12:53
 1/7 anonim válasza:
egészséges, ha nem azt a csokis izét eszed, mert az többet árt mint használ, ha gyümölcsöset veszel az jó, tisztítja a beleid és jó szénhidrát is (: én amúgy zabpehely párti vagyok
2010. jún. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ilyen cukrozott bigyóra gondolsz,az nem "egészséges",dehát milliószor rosszabb kaják vannak annál,nem tudom,apukád miért ilyen mániákus :S Fogyókúrázol esetleg?Vagy miért ilyen szigorú?Meg hány éves vagy?


(pehej :DDDDDDDD)

2010. jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A natúr, hozzáadott cukor nélküli, az első osztályú rostanyag. Ha tartalmaz cukrot akkor az csak nass. Hízlal, szemét kaja, üres kalória.
2010. jún. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen arra a cukrozott bigyóra gondolok :D Én se értem őt hiszen eggyáltalán nem olyan "egészség párti" hisz cigizik és én pont ezért nem értem , hogy tud ilyet mondani. Nem diétázok és 13 vagyok. Egyszerűen nem értem őt , mindeggy... Hírtelen megszálta volna a szentlélek xD
2010. jún. 21. 13:14
 5/7 A kérdező kommentje:
De most őszintén mennyi szemét kaját eszünk ????
2010. jún. 21. 13:18
 6/7 A kérdező kommentje:
De ebbe nem a gabonapehely a lényeg hanem az , hogy ő , hogy mer ilyet mondani azok után , hogy mijen egészségtelenül él nem is értem.......
2010. jún. 21. 13:21
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, csak nem mindegy, hogy 13 évesen élsz egészégtelenül, vagy 50, ettől függetlenül tényleg példát mutathatna.

Amúgy a cukros tényleg egy nagy szar, de ezt már leírták.

2010. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!