Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Gyümölcssalátához mit lehet...

Gyümölcssalátához mit lehet enni? amikböl állna a gyümölcssaláta: nektarin, banán, alma, taláán körte mézet gondoltam még hozzá de az sem biztos

Figyelt kérdés
gondolok itt arra hogy megvan a gyümisali és ahhoz még valamit pl.:sajtkrémes kifli jöhet e

2018. szept. 2. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Bármit ehetsz hozzá, ez egyéni. Nem hallottam még, hoghy bármit ettek volna gyümölcssalátához, én magam is csak úgy, magában eszem, még méz sincs benne (bár az finom, de banán és körte mellett nekem bőven elég édes a cucc).

De senki nem szabja meg neked, hogy ne edd pl. pacalpörkölttel, ha neked az tetszik. Ez a jó a táplálkozásban, másnak köze nincs hozzá, hogy neked mi a jó (attól még sokan belebeszélnek, de azzal nem kell foglalkozni).

Sajtkrémes kifli nekem hangsúlyozottan nem megy hozzá, ahhoz a zöldség passzol. De ez téged ne zavarjon.

2018. szept. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Ez az én kedvencem

Grillezett csirkemell, Párolt rizs, Gyümölcs saláta

A mézet citromlével összekeverem, és ezzel keverem össze a gyümölcsöt.

2018. szept. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A gyümölcssaláta vagy desszert, vagy sovány húsfélékhez körítés
2018. szept. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ehetsz hozzá egy kis görög joghurtot vagy keverhetsz hozzá granolát, esetleg olajos magokat(mandula,dió,kesudió stb..)
2018. szept. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget, végül csak nektarin alma banán került bele mézen gondolkodtam de végül kicsusztam reggel az időkből ugyhogy az elmaradt
2018. szept. 14. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!