Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kész szendvicset hol?

Kész szendvicset hol?

Figyelt kérdés

Hol lehet kapni jó szendvicset?

Igazából minden érdekel bolt/pékség mik a tapasztalatok ezek a tesco s termékek pl

ehetők vagy a sparba láttam még ilyeneket ki hol szokott venni?


2018. szept. 9. 17:54
 1/9 Macko_Sajt válasza:
100%
Én a sparosokat próbáltam, jók.
2018. szept. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

#2 kb minden este másik szálláson vagyok hétközben, szerinted hol csináljak szendvicseket, a gardróbban? Gondolom, a kérdező is hasonlóan van, mint én


Lipóti Pékség szendvicsei finomak

2018. szept. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Ti csináljátok meg a szendvicseket, miben jelent gondot, hogy a kérdező venni akarja? :D A kötekedő mindenségit mán'. Nem ellopja, hanem pénzért megveszi. Tökmindegy, hogy lustaságból, vagy nincs rá lehetősége.



Subway egyébként.

2018. szept. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

#3

A szendvicskészítés nem egy egzakt tudomány, kell hozzá egy vízszintes felület és egy kés.

Én meg az állványon, építkezés közben is képes vagyok szendvicset csinálni. És nem azért, mert nem tudnám készen megvenni, hanem azok nem ízlenek.

Az ócska kenyér elázik a benne levő paradicsomtól, a felvágott csak mutatóban van benne, nyakon öntve a legócskább majonézzel, aztán nesze neked!

Kérdező!

Nem tudom, hogy az ország mely pontjáról érdeklődsz, de a Keleti mellett levő posta irányában, a Verseny utca legelején van egy szendvicsező, ott nagy a választék és finomak a szendvicsek.

Itt:

[link] ,19.0851672,3a,75y,350.66h,95.63t/data=!3m6!1e1!3m4!1sXTZenjjR7NYHbnO7-2kFqg!2e0!7i13312!8i6656

2018. szept. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

#4

Persze, meg hűtő ...

2018. szept. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok

Inkább így mutatom:

[link]

2018. szept. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A keleti nekem messze van én gyöngyösön élek.

Nem lustaság szoktam magamnak is csinálni, de reggel úgy is a pékségbe kezdek mert szoktam vinni a havernak is valamit mert ő busszal jár és akkor már inkább megveszem azt is mint, hogy a kis lakásba szórakozzak vele az ágyon! Azok a "benzinkutas" szendvicsek nekem se jöttek be, de néhány pékségbe lehet kapni azért jót is pl. Itt egy sima sonkás-sajtos-salátás 230 ft. az nem olyan egetverő és szerintem finom is!

2018. szept. 9. 19:11
 8/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha nincs időm, én a Lipótinál szoktam venni kész szendvicset, tartalmas, finom is.
2018. szept. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Én a Princess- ben szoktam venni néha, szerintem finomak és sokféle van.
2018. szept. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!