Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tegnap megittam egy 12%os...

Tegnap megittam egy 12%os alkoholtartalmú üveg bort és ma nagyon rosszul vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval igen kiütött egy üveg bor nem szoktam piálni. Ma suliba se tudtam menni és még sok dolgom lenne de nagyon hányingerem van, ver a víz, szédülök, és fáj a fejem. Ja meg kivagyok száradva. Mi enyhíti ezt az érzést?
2018. szept. 17. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pihenj sokat. Igyál sok vizet. Egyél csokit, valami cukrosat.
2018. szept. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Rengeteg citromos víz, pihenés.
2018. szept. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ma nem fogsz tudni a terveid szerint haladni, ezt ki kell pihenni. Emellett igyál sok folyadékot, ha megoldható, akkor húslevest is.
2018. szept. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%

Kutyaharapást szőrivel...


Nem hallottál még a "gyógysörről"?


Egyébként gyógysörnek a Szalon a legjobb.

2018. szept. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem nem gyógysör :D

Az megölne :D De köszönöm a válaszokat. Pihenek és iszom a vizet.

2018. szept. 17. 10:44
 6/12 anonim ***** válasza:
Részvétem, én vagy 3-4 deci pálinkát ittam meg tegnap. Gyengének érzem magam, más bajom nem nagyon van szerencsére, esetleg néha kavarog a gyomrom, meg szomjas vagyok, dolgozni is eljöttem, de 3 körül már vegzek. Ilyenkor kiszáradunk, az alkohol sok vizet von el a szervezettől. Sok szénsavas, vagy sima hidegvíz, gyomorra hideg jó minőségű kóla. Nekem ezek beválnak. És persze alvás.
2018. szept. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy a gyógysörnek már a gondolatától is forog a gyomrod, de hidd el, nem véletlenül találták ki a "profik".
2018. szept. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ne igyál gyógysört. Alkoholmérgezés a másnap, csak enyhébb lefolyásban, azt ne súlyosbítsd.


Sok víz, pihenés.


Szabály a jövőre nézve:

1, Egy üveg bor persze, hogy kiüt

2, MINDEN pohár alkohol mellé LEGALÁBB akkor menyiségű víz, mert a tünetek jó részét a dehidratáltság okozza.

3, Enni.

2018. szept. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%
Na, ha a gyógysörhöz nem érzed magad elég keménynek, akkor a másik legjobb módszer: Húsleves, félhomály, csend. Szerintem ez a második leghatásosabb módszer.
2018. szept. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Pihentem aludtam most se vagyok a toppon de már megmaradok. És egy darabig nem iszok alkoholt az biztos :D
2018. szept. 17. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!