Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kinek melyik a kedvenc csipsze...

Kinek melyik a kedvenc csipsze? (márka és ízesítés)

Figyelt kérdés
Létezik alma chips, csoki chips, sajt chips, tehát nem burgonyából készült chipsek is vannak, de engem a burgonyából készült kedvenc chipsetek érdekelne. Szerinted egészséges a burgonya chips vagy nem? Milyen chipset ettél utoljára? Filmezéshez szoktál chipset enni?
2010. jún. 26. 00:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A tejfolos hagymas pringles a kedvencem:D Rohadt egeszsegtelen, tudom, de ez van.. Utoljara chio hagyomanyost ettem, azt a feheret:D
2010. jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
11:08 vagyok [baconos pringles]. Utoljára valamilyen sós chipset ettem, és igen általában filmezéshez is szoktam chipset enni. Szerintem rohadtul nem egészséges xD
2010. jún. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Igyekszem minél kevesebbet enni, nagyon hízékony vagyok.

És egyértelműen nem egészséges :D

Igazábol szinte az összes a kedvencem, csak...hát ha ránézek a csomagolásra hízok 5kg-t :S Úgyhogy inkább elkerülöm :D

2010. jún. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%

ketchupos cheetos, sonkás-sajtos toast ízű cheetos, amit persze magyarországon nem lehet kapni:( legalábbis én nem látok sehol. cheetos nem olyan egészségtelen, mondjuk nem is burgonyából van hanem kukoricából:D de gyerekeknek készül, nincs benne annyi sz@r mint a többiben.

filmezéshez szoktunk, néha csak úgy nasinak:)

2010. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Mióta megjelent a chili&lime-os lay's, csak azt... :)
2010. jún. 27. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Görögbe szoktam venni Cheetos sajtos-paradicsomos.Nagyon finom.Dinó láblenyomat formája van,és az íze meg se közelíti a magyar változatot.Itthon spirál alakú.
2010. jún. 27. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a sajtos és a sós Chio, a sajtos Cheetos és a sós Pomber macis a kedvencem, de szeretem a mogyorós és a baconos Chio-t is. Nem mondanám, hogy egészségesek....sajnos.

Utoljára (ma délután) sajtos Chio-t ettem. Filmezéshez nem szoktam chipset enni, de amikor internetezek, akkor igen. :)

2010. júl. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!