Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Tesco Crema pörkölt szemes...

Tesco Crema pörkölt szemes kávé Vélemény?

Figyelt kérdés
Üdv. Olvastam, hogy a Tesco Crema pörkölt szemes kávé 1 KG ugye pörkölt szemes kávé, 100% Arabica. Mi a véleményetek? Milyen az íze? Latte-ba finom?:D 2 500Ft.- /kg, szerintem nem is dárga. Persze ne a 11 000Ft.-/kg kávéhoz kell hasonlítani. Köszönöm a válaszokat!

2018. dec. 31. 02:24
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Tudatos ember nem vásárol a teszkóban és más multinál sem.

Vannak persze végső esetek, kényszerek.

De ha ez a kávéügy életbevágó, akkor bocs.

2019. jan. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sose járok Tescoba, csak néztem a weboldalukat é ott láttam. Tudom, tuodm, olcsó húsnak híg a leve... De valakinek van tapasztalata?

(Köszi a választ!)

2019. jan. 3. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
10 000+ / kg-os kávék is mind nagyon rosszak, igyál inkább energia italt, az tele van vitaminnal és egészséges.
2019. márc. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:DD Remélem csak viccelsz...:)
2019. márc. 24. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak mondom 100% arabica és brazil eredetű.

Szerintem ár érték arányban messze top1 a piacon. :D

Nekem ez a basics kávém itthon. Ezen kívül csak Dallmayr single origineket iszok.


Ha még van kedved meg pénzed kóstold végig a tesco finest kávékat is eskü mind jó és 1000ft/240g körüli árban van ami szintén jónak számit.


Milyen darálód van meg mibe készíted? :D

2019. jún. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hali. Közben inkább vettem egy Nestle Dolce Gusto kapszulás kávéfőzőt. Akciósan 1db kapszula 69Ft-ba. Lágyított vízzelkészítem, és nagyon finom. 20 000Ft volt a gép, mindig tökéletes ízű kávét készít. Ebben a kánikulában, pedig jegeskávét szoktam készíteni:)
2019. jún. 12. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!