Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Őrölt paprika allergia van?

Őrölt paprika allergia van?

Figyelt kérdés

Az az érdekes ha eszek bizonyos paprikás szalámit vagy kolbász akkor hányingerrel vagy hányással végződik.

De vannak olyan kolbász amitől nem fáj a hasam. Most ettem házi kolbász és kajak fáj a hasam. van valakinek erről tapasztalata?



2019. febr. 10. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ott nem a paprika a ludas, hanem a baktériumok
2019. febr. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyen adalék vagy fűszer is lehet.
2019. febr. 11. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Egy sima pörkölttől is fáj a hasad? Mert ha nem, akkor valami adalék lehet a ludas, amit egyes kolbászokba, füstölt áruba beleraknak! Figyeld meg, hogy melyik markájú kolbásszal van gondod, azt nem kell venni!
2019. febr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem minden olyan ételtől ez van amiben fűszerpaprika van. Egy gulyáslevestől, pörkölt hányás van és kiütéses az arcom
2019. febr. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Marhapörkölttől is fájt a hasam és az ugyan azzal a paprikával volt csinálva mint a kolbász. Akkor csak a paprika lesz a ludas.. Ja, és a többi embernek semmi bajuk nem volt semelyiktől és nagyon ízlett nekik csak nekem rakott keresztbe... :(
2019. febr. 11. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!