Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyha csípőset eszek és...

Hogyha csípőset eszek és iszok rá tejet, kaphatok tőle hasmenést?

Figyelt kérdés
azt tudom hogy elmulasztja állítólag a csípősséget a tej, de arra lennék kiváncsi hogy megy e a hasa az embernek tőle, mert még nem probáltam ki, csak láttam hogy az emberek a halálukon vannak és akkor kiveszik a hűtőből a tejet és jobb lesz nekik.

#milk #fuckin hot!!
2019. márc. 7. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyébként nem kapsz tőle hasmenést akkor így se. Persze kérdés, hogy mi volt az a kaja, milyen pariban van a tejjel és ez a kettő veled. Szóval kétesélyes: vagy igen, vagy nem :-)
2019. márc. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Embere válogatja. Én pl. bármit eszek vacsira, mindig iszok lefekvés előtt tejet. Tegnap pl. KFC csirkét vacsiztam csípős szósszal és tejet ittam utána, semmi bajom nem lett.
2019. márc. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%

Mindkettőtől kaphatsz, külön külön.

A nagyon csípőstől is, az egész perisztartikádat megbolygatja, gyomor, és bélgörcsöket okozhat, és a mielőbbi megszabadulás érdekében a szervezet minél hamarabb szabadulni akar tőle.

A tejben lévő alkotóelemek lebontása meg felnőtt korban, (mikor természetes anyatejet már nem fogyasztunk)

akkor nehézkesebbé válik, ez önmagában ok lehet a hasmenésre. Ennek a súlyosabb, kóros verziója a laktózérzékenység, de enélkül, alapból se zökkenőmentes általában a tej megemésztése a legtöbb felnőtt embernek.

2019. márc. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem általában sikerül...
2019. márc. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!