Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Reggelre kiwi? Mit gondoltok?

Nikii2019 kérdése:

Reggelre kiwi? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Reggekire jó a kiwi? Max2 db.

#reggeli #kiwi #Max2db
2019. márc. 8. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem, és bármelyik napszakban szívesen fogyasztom. Két darab kivi reggelire önmagában kevés lenne nekem, fél fogamra se lenne elég, de pl. müzlibe darabolva már jó. Önmagában azért sem jó, mert lényegében cukor és víz az egész, meg némi élelmi rost. A kiegyensúlyozott táplálkozáshoz többféle dolgot kell enni.
2019. márc. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az első hozzászólóval.

Én reggelire átlagban málnát és epret szoktam enni (szóval abban még kevesebb kalória is van mint a kiviben), de nem magában, hanem joghurttal, esetleg + zabpehely. Szóval szerintem oké, de én pl. nem laknék jól vele, szóval én még ennék mellé valamit, vagy beleraknám valamibe.

2019. márc. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele gond. Miért ne? Mások is isznak gyümölcsleveket reggeli mellé. Viszont tényleg aprítsd bele valamibe, mert ez így édeskevés. Délig (ha nem tízóraizol) éhenhalsz.:) Amúgy kivi, nem kiwi. De ez csak kekeckedés. A kiwi az egy madár.
2019. márc. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, magamat néztem madárnak, úgy emlékeztem, hogy a madarat dupla vével írják. Wikipédia szerint azt sem. Szóval bocs. A gyümölcs viszont tényleg kivi. És mint írtam, simán ehető reggelire belekockázva müzlibe például.
2019. márc. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos tanácsokat.

Legközelebb beleaprítom vmibe.

Am bocsánat a kivit elírtam

2019. márc. 9. 10:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó választás, de ne magában edd, mert kicsit savas. Én zabkásával, müzlivel enném, vagy csak simán egy szendvics után.
2019. márc. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!