Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol érdemes jégkrémet venni?...

Hol érdemes jégkrémet venni? Valami édességre vágyom de irtó szegényes és gyatra minőségű a választék a boltokban, a minőségi darabokat pedig arany áron mérik.

Figyelt kérdés
2019. márc. 19. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha elosztom egy minőségi jégkrém kilós árát, és összehasonlítom a legótvarabb utcai gombócos fagyival, még akkor is jóval drágább a gombócos.

Emiatt én úgy vagyok vele, hogy nem érdekel, hogy a minőségi dobozos jégkrém kicsit drágább, mert az legalább finom, és még mindig csak töredéke az egységára, mint a gombócosnak.

Amúgy az auchannak van saját márkás jégkrémje, hasonló mint a cartedor-os jégkrémdesszert. Az elég jó ár érték arányú.

2019. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A dobozos jégkrémet nem kedvelem annyira mint a pálcikásat, vagy tölcséreset, vizes alapú is lehet engem az sem zavar, de a tégelyesnek van egy olyan fapados jellege. Meg akkora mennyiséget egy ízből nem is tudnék jóizűen megenni.
2019. márc. 19. 20:22
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a jégkrémet kevered a tégelyes fagylalttal.
2019. márc. 19. 20:23
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Boltban.
2019. márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tesco, Lidl, Spar, Interspar.
2019. márc. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem keverem össze, ezt te találtad ki, hogy a dobozos az nem jégkrém.

De. Az. Dobozos jégkrém. És ha az nem jó, akkor csak az a verzió marad, hogy arany áron vegyél pálcikásat. Abból ami jó, az drága.

Egyébként egy ilyen sütemény jégkrém, mint pl somlói, vagy rákóczi túrós, az nem unalmas ízű. Egyébként se kell egyszerre megenni.

De ha neked ez fapad, akkor marad az, hogy fizetsz 3-szor 4-szer annyit a pálcikásért.

Megjegyzem azt meg nem tudják olyan jóra megcsinálni, mert képtelenség olyan komplexre, annyi anyaggal megcsinálni egy pálcikásat, mert képtelenség rápakolni annyi mindent.

2019. márc. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Na, hát 1L jégkrémet én sem tudnék jó ízűen egyszerre megenni. :) De még szerencse, hogy van fagyasztónk és a jégkrémek között is van olyan, ami 2-3 ízű vagy valami különlegesebb, mint az almáspite, citromtortás,stb. Ezek azért nem annyira egyízűek. Mi mindig dobozosat veszünk, ha 1 ízűt, akkor feldobjuk:


Gyümölccsel, kávéval, otthon főzött csoki öntéttel, tejszínhabbal, mogyoróval, mandulával, csoki reszelékkel, stb. (Tavaly nyáron többször ettük az almáspitét vaniliás jégkrémmel, de jó is volt :) )

2019. márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Én a Lidl ajánlom. Nagyon finomak a jégkrémjeik. A kedvencem a piros tégelyes vanília fagyijuk. Rendes vanília darabok vannak benne.
2019. márc. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!