Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Lehet még valahol puffasztott...

Lehet még valahol puffasztott rizses milka csokit kapni?

Figyelt kérdés
A barátomnak az a kedvence, de mi már sehol sem találunk. Lehet még valahol kapni? Meg szeretném lepni vele.:)
2019. márc. 25. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Nemtom, de ha találsz, légyszi írd meg, mert nekem is az a kedvencem, és mikuláskor ettem utoljára =(
2019. márc. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A müllerben lehet kapni,de ha ott se találsz akkor olvassz meg sima milkát és kevet bele pufirizset.öntsd egy kisebb tálcára rakd pár percre a fagyóba és kész is!
2019. márc. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Milkát sajnos nem tudok, én nem találtam sehol, de a Lidlben lehet kapni óriástáblás rizses csokit, az is nagyon finom hiába nem milka :)
2019. márc. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat.

Első kommentelő, majd írok ha találok.:)

2019. márc. 25. 19:56
 5/7 anonim válasza:
66%
Ha jól tudom Budapesten a Choco Land-ben szokott lenni
2019. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Joe001 ***** válasza:
100%

Itt van :)


[link]


Amúgy meg , ha nem laksz messze a Szerb határhoz , és épp nem pont Milkát szeretnél ....

Szerbiában tuti találsz , már legalább 40 éve van rizses csoki , és finom is :)

2019. márc. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, utolsó, éppenséggel elég messze lakok minden határhoz, de azért köszönöm.:)
2019. márc. 27. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!