Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Plazmaadás előtt mit egyek?

Plazmaadás előtt mit egyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, plazmaadás előtti napon és aznap mit egyek?

Eddig rizst ettem magában, pirítóst meg ilyeneket, de ezeket már nagyon unom, ezért kérném a ti segítségeteket, hogy mik a megfelelő ételek amiket ehetek.


2019. ápr. 4. 16:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bármit ehetsz, ami nem túl zsíros, vagy fűszeres. Én nem szoktam külön kaját kitalàlni, azt eszem amit máskor.

A fehérje dús kaja jó ötlet lehet, pl a piritost feldobni főtt tojással, házi szendvicskrémmel vagy sajttal is.

Rizshez enni mondjuk csirkét , zöldségeket..

Én bananturmixot is szoktam inni előtte. Vagy joghurtba kanalazni gyümölcsöket stb.

Túrós csuszat is szoktam enni, laktat es fehérje is van benne. Szalonnát persze mértékkel, hogy ne legyen zsíros.

Huvelyeseket is gyakran eszek és magvakat is.

2019. ápr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

1# vagyok, gombát is szoktam, annak is elég magas a fehérje tartalma.

Azt még elfelejtettem írni az előbb, hogy tejtermékekből inkább a zsìrszegényt vedd ilyenkor (túró, tejfol, sajt stb)

2019. ápr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem hiszem hogy különösebben rá kéne készülni. Plazmát még nem adtam, de vért nagyon sokszor, gondolom azért az jobban megviseli a szervezetet, és arra sem készültem rá. Annyi hogy egy csokit mindig vittem magammal, de sokszor adnak is.
2019. ápr. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Plazmaadásra azért kell rákészülni mert ha túl zsíros a plazmád akkor kitiltanak
2019. ápr. 4. 17:51
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Melyik plazmara szoktal jarni? Nekem volt, hogy h porkoltet ettem elozo nap, meg vmi jo kis zsirosat reggelire es meg ugy is jo volt a plazmam. :D Egyenfuggo ez nagyon, max azzal szivtam meg, h tobb korbol ment le a plazma es 4 kor helyett 5 volt :)


Csak a zsirra kell figyelni, nem olyan nehez kikerulni azt, ha figyelsz ra :)

2019. ápr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ritka azért az olyan vacak plazma, ami egy rántotthústól megadná magát. Ha a koleszterined rendben van, nem kell aggódnod. Nekem az egyik vizsgáló doki például a túrót (körözött vagy egyéb formában) ajánlotta, a csirkét, a tojást javasolta.
2019. ápr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
60%
Valami olyat egyél, ami megvéd tőle....
2019. ápr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Vascularba járok
2019. ápr. 6. 21:38
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én általában tojást szoktam, legtöbbször tükörtojást vagy rántottát,túrót is szoktam ritkán tejföllel összekeverve jól megsózva.Nagyon Ritkán fehérjeszeletet vagy fehérjeport, zabkását gyakran, abban is van 5-8 gramm fehérje.Néha tejet is szoktam inni, joghurtot gyakran eszem, gyakran ebédre rizst csirkemellel, franciasalátát túróscsuszát,csirkecombot, chilis babot, lencse,sárgaborsófőzeléket,a babnak és a lencsének is magas a fehérjetartalma. ja meg egy időben mozzarella sajtot annak is magas a fehérjetartalma, igaz most ráuntam kicsit.Ritkán halat is szoktam abban is van.Nem volt még zsíros a plazmám, (legalábbis nem mondták),pedig erre nem figyelek oda annyira, fehérjeszintemmel sem volt még gond.
2019. ápr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Minekutan válasza:
100%
Nekem múlt héten nem ment le a plazmám, ilyen még nem fordult elő.Később jutott eszembe, hogy előző nap vacsorára pacalpörköltet ettem.Sosem szoktam plazmaadás előtt, vendégek voltak, és akkor eszembe sem jutott hogy ez gondot okozhat másnap. Lehet az okozta?
2022. febr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!