Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egy nagy adag popcornban vagy...

Egy nagy adag popcornban vagy egy nagy adag nachosban van több kalória szerintetek?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 28. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

1. A "nagy adag" nem mértékegység.

2. Mindkét étel kalóriatartalma fellelhető a legtöbb kalória adatbázisban.

3. A kalóriatartalom nem véleményfüggő.

2019. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
#1 nek igaza van. Viszont ha feltételezzük, hogy ugyanakkora az adag, akkor mindenképp a nachosban van több kalória.
2019. ápr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-es köszönöm a választ.

Természetesen utána néztem az interneten mielőtt kiírtam a kérdést. Nem találtam rá a válszt. Reméltem, hogy van aki utána nézett valaha a cinema citykben “nagy adag”-nak nevezett termékeknek és ez alapján tud nekem segíteni... nem pedig kioktatást kértem, de ezen az oldalon már egy ideje csak az megy szóval nem lepődöm meg :)

2019. ápr. 28. 20:19
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves vasárnap este kötekedni vágyó kommentelő.

[link]

Ezen az oldalon néztem meg ahol nincs a popcorné feltűntetve.

Gondoltam nem fog senkinek fájni, ha kiírok róla egy kérdést és aki tudja fél perc alatt megválaszolja, aki nem az meg tovább görget. Sajnálom, hogy felzaklattalak. Szép estét!

2019. ápr. 28. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!