Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan csináljátok a gyümölcsl...

Hogyan csináljátok a gyümölcslevest?

Figyelt kérdés
Ha felfőtt, meg minden fűszert beletettem akkor mennyi vaníliás pudinggal kell behabarni és hogyan?? Csak simán összekeverem a tejet és a pudingot és beleöntöm a levesbe???
2010. júl. 7. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Én tejföllel szoktam behabarni. Jobban megmaradnak a gyümölcsök ízei.
2010. júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Annyi pudingporral, amennyi liszttel csinálnám.

Tejjel összekeverem, és szitán át öntöm a levesbe. aztán kb 5 perc főzés.

Én a gyümölcsöt mindig a legutolsó percben teszem bele. + egy csipet sót is.

2010. júl. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
..nem tejjel, hanem tejföllel, bocs.
2010. júl. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és mennyi szegfűszeget ill. fahéjat tesztek bele????
2010. júl. 7. 13:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Kell ugye a gyümölcs, hozzá cukor, őrölt fahéj, őrölt szegfűszeg de nagyon kevés, mert ez erős fűszer, majd amikor felforrt még kb. 10 percig kislángon főzöm. Közben egy púpos teáskanál étkezési keményítőt elkeverek egy kevés vízzel és ezt belecsorgatom a levesbe,

he felforrt kész, leveszem a tűzről és egy csomag vaniliás cukrot keverek bele. Szerintem így lesz jóízű, illatos gyümölcsleves. Étkezési keményítő minden boltban kapható és azért jó mert megmarad a gyümölcsíz és könnyű kikeverni,nem csomósodik. De ha nincs otthon, akkor két teáskanál lisztet egy evőkanál tejföllel és vízzel csomómentesre keverni és ezzel behabarni.

2010. júl. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Másfél literes lábosban félig van a gyümölcs, a többi víz, ehhez egy pupos teáskapnál fahéj és fél mokkás kanál szegfűszeg kell.
2010. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pudingport teszek tejszínbe és így habarom be. Fél citrom levét is belefacsarom.
2010. júl. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt nézd meg:

[link]

2011. febr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!