Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Aki evett már Landliebe...

Nikii2019 kérdése:

Aki evett már Landliebe joghurtot annak mi a véleménye róla? Valóban megéri az árát? Merthogy 500ft. Kinek melyik izlett jobban?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert már régóta ki szeretné próbálni.

Csak kíváncsi vagyok mások véleményére.



#étel #joghurt #Mi a véleményed róla?
2019. máj. 26. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Mint bármelyik joghurt. Finom, semmi extra.
2019. máj. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a tejeskávéjukat szeretem nagyon, mert nem büdös a doboza, mint a mizos és nincs fenistil-szerű utóíze, mint a legtöbbnek.

A joghurtok sem rosszak, elég sűrűek és gyümölcsösek, de max. leértékelve veszek. Akkor inkább nagydobozos jogobella.

2019. máj. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon finom, sűrű, krémes, gyümölcsös. Finomabb, mint egy olcsó névtelen joghurt. Ugye ezekre a vizesebb állagúakra gondolok. De megmondom őszintén nekem nem ér ennyit, csak akciósan veszek néha.
2019. máj. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Azért érdekel, 2, miért kóstoltál már fenistilt...
2019. máj. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%
Gyerekeknek veszek ilyet ,szeretik.finom nagyon.
2019. máj. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Általában azt szoktam venni vagy cserpes joghurtot ha olyan helyen járok ahol látok.


Szetintem finom, krémes, jobban ízlik mint a többi, ezért szicesen fizetek érte több pénzt.

2019. máj. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Én az üvegest néha veszem. Szerintem jó. De nálam a jogobella a best (édesített joghurtok között).
2019. máj. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!