Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A mirelit pizzát mibe rakjátok...

A mirelit pizzát mibe rakjátok a sütőbe? Rakhatom egy tepsibe pl?

Figyelt kérdés

2019. jún. 10. 14:12
 1/8 Metionin ***** válasza:
77%
Simán tepsiben.
2019. jún. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

pl akár abba is rakhatod.

De miután kiolvadt, elkezdett sülni, és van némi tartása, úgy félúton, akkor érdemesebb rácsúsztatni arra a rácsos hülyeségre.

De az alá -1-2 fokkal lejjebb - is érdemes betenni egy tepsit, elővigyázatosságból.

2019. jún. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Sütőlapon szoktam. Kolisként volt, hogy tepsink sem volt olyankor a rácsra raktunk egy darab alufóliát vagy sütőpapírt, hogy ne legyen retkes a közös sütőtől a kaja és tökéletesen megsült.
2019. jún. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Nekem az vált be, azóta nem ég le, hogy fogok egy nagyobb darab alufóliát, meggyűröm és csak nagyjából simítm ki, hogy gyűrött, rücskös legyen. 250-270 fokon előmelegítem 15 perce a sütőt, csak rács van benne. A fóliára teszem a pizzát és beteszem 15 percre. Na ekkor szépen megpirul, de nem ég meg, nem ragad le, nekem ez a verzió hozta eddig a legtökélyebb verziót. Az alufólia ráadásul többször felhasználható erre a célra.
2019. jún. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Én csak simán rádobom a rácsra. Ha jöl besörözök előtte, van, hogy a fóliát is rajta felejtem. :)
2019. jún. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Csak simán a rácsra teszem, soha nem volt még baj.
2019. jún. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
70%
Sütőpapír a rácsra, arra meg a fagyasztott kaja :D
2019. jún. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
anyám a tepsi külsejére teszi:D
2019. jún. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!