Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Más is van úgy vele, hogy a...

Más is van úgy vele, hogy a saját főztje nem esik olyan jól minta ugyanazt valaki más készítette volna el?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 12:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem szinte mindenki igy van vele. Én elég jól főzök, de mégis sokszor jobban esik vendégségben enni, vagy egy kifőzdében (aminek a szintje sokszor még csak az enyémet meg sem közeliti.) Pedig szeretek főzni.
2010. júl. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is másé mindig jobban esik.
2010. júl. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem a saját főztömet. Olyankor büszke vagyok magamra, hogy jól sikerült, és ha még másoknak is ízlik, akkor az már magam a mennyország.

Aztán lehet, hogy ez azért van, mert még elég kezdő vagyok a konyhában, és ugye minden sikernek örül az ember. Ha majd rutinos háziasszony leszek, ez biztosan fog változni... :)

2010. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, főleg mikor egész délelőtt trógerolok a konyhában és 10 perc alatt eltakarítják.
2010. júl. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Én ezt fordítva tapasztalom. Mármint egyszerűbb, hétköznapibb ételeknél. A saját paprikás krumplim, zöldbab főzelékem, tojásos nokedlim mindig jobban ízlik másokénál.
2010. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele. :)) Persze finom meg jólesik, de túl sok időt elvesz, nem úgy mint a megevése. :D
2010. júl. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
hello! én is szeretem a saját főztömet,de néha nagyon jól esik, ha eljutok egy vendéglőbe és kiszolgálnak:)
2010. júl. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én az ízét sokszor nem szeretem, mert hajlamos vagyok mindent belerakni amit otthon találok(az nem sok). De legalább tudom, mi van benne. Mástól elég cink megkérdezni, hogy mit tett a kajámba :D
2010. júl. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én is így vagyok, sőt, ha mi hívunk vendéget, sokszor szégyellem, hogy "csak így" sikerült, pedig ugyanolyan, mint máskor, mindenkinek ízlik, dicsérik, én mégis zavarban vagyok, hogy "csak" ennyi tellett tőlem.


Tegnap is így volt: váratlan látogató toppant be hozzánk 10 perccel ebéd előtt (otthon dolgozunk, saját vállalkozásban). Gulyáslevest főztem (marhából), utána túsósderelyét (cukros tejföllel szoktuk enni). Meghívtuk ebédre, de az addig remekbeszabottnak gondolt menüm hirtelen olyan gyengécskének tűnt nekem :-(. Szegény férjemet még este is kérdegettem, hogy biztosan finom volt-e... az őrületbe kergetem :-)

2010. júl. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem általában a saját fözöm izlik jobban, máshol mindig érzek valami idegen izt vagy hiányt.
2010. júl. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!