Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » A mai gyerekek miért isznak...

A mai gyerekek miért isznak energiaitalt?

Figyelt kérdés
A mi időnkben még nem volt és el voltunk nélküle.

2019. júl. 4. 09:45
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
82%

A ti idotokben nem volt kad, lavorban furodtetek es elvoltatok nelkule

Pottyantosba tojtatok es el voltatok ugy

Ruha pelenka volt megis felnottetek

Na ez kb ilyen kategoriaju kerdes nem is ertem miert jo valakinek mindenbe bele kotnie meg ra vagni, hogy divat.

Itthon a szobaba megiszom azt akkor hogy innam divatbol? Senki se latja. Kotnem korhoz, az biztos, mondjuk egy 18+t raraknek de ez van a szulo felelossege ha a kisebbek isszak.

Mennyi karos anyag van benne.... ahogy a tobbi dologba is amit megeszel es megiszol.

2019. júl. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
91%

"A nagyon kicsik is isszák"

Mert a szüleik hagyják. Rajtuk múlik, hogy mit iszik egy kicsi. Meg hogy mit iszik majd nagyobb korában.

2019. júl. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
60%

Ugyanazokról a fiatalokról beszélünk, akik a mosókapszulát is megeszik.

Mi a kérdés, akkor?

2019. júl. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
67%

Utolsónak igaza van

Fiam is megakarta nyalni vmi idióta videó után.

Kanállal ette a fahéjat, csilit meg mit tudom én micsodákat.

11 éves..

2019. júl. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
67%
Miért használunk telefont, autót, áramot, stb? Minek nézünk filmeket, minek olvasunk könyveket? Ezek előtt is elvoltak az emberek.
2019. júl. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk az sokat elárul a dologról, hogy egyesek szerint az energiaital olyan, mint az áram vagy az autó.
2019. júl. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
80%
Egyik gyerekem sem iszik energiaital se colát.és mosószer kapszulát sem akarták megkostolni.
2019. júl. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon sok túlzás van itt, de azt én is osztom hogy gyerekeknek nem való az energiaital. Én 15/16 év alattiaknak nem adnám ki. Nyilván ez sem szüntetné meg a problémát.


Igaz az is, hogy nagyon sokan divatból isszák. A felnőttek nagy többsége nyilván nem, ahogyan én sem, de a kamaszok között persze van ennek egy ilyen oldala is.

2019. júl. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Nem is baj, ha isszák, de a mérték sem mindegy! A monster hatalmas mennyiségű és mind megissza, egy húzóra!
2019. júl. 5. 09:45
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

"hatalmas mennyiségű és mind megissza, egy húzóra!"

Mert szomjas, és nincs tisztában vele, hogy mi van benne, milyen hatása van, nem tudja, hogy amikor szomjas, akkor nem szabad olyasmit inni, ami megárthat.

Mivel te felismerted a problémát, innen kezdve a te felelősséged is: neveljed a körülötted levő gyerekeket te is (akkor is, ha a szerinted illetékesek nem teszik meg), úgy tanulnak, ha hallják, hogy mi van. Nem lehet tudni, hogy egy kamasz kitől fogadja-e el inkább az információt: szülőktől, rokonoktól, ismerősöktől, vagy vadidegenektől.

2019. júl. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!