Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Mely elelmiszer uzletek...

Mely elelmiszer uzletek vannak nyitva ma?

Figyelt kérdés
Tesco?
2019. okt. 23. 12:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Benzinkút, magán kisbolt.
2019. okt. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Olyan üzletek, ahol a tulaj vagy annak hozamtartozója áll a pult mögött, tehát jellemzően kisboltok
2019. okt. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nekem azt írja a google, hogy nyitva van...
2019. okt. 23. 13:45
 4/17 A kérdező kommentje:
... a tesco
2019. okt. 23. 13:45
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne már nyitva? Gondolkozz, ember..
2019. okt. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Oszt mégis hun?

Ha mondjuk Dél-Pesten, v az agglomerációban, akkor a reptéri Spart lehet ajánlani, ami ma is üzemel.

2019. okt. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap nem értél rá megvenni, holnapig nem ér rá? Nem értem miért pont ünnepnap akarsz bevásárolni.
2019. okt. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
7.: Jól van most jutott eszembe, azt sem tudtam milyen nap van ma! Te meg miért nem voltál képes tegnap szólni? Hehhh? Utólag könnyű okoskodni. Így meg úgy kellett volna csinálni, hát majd szóljál máskor előtte talán!
2019. okt. 23. 14:15
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem azt írja a google, hogy nyitva van..."


A google mindig az általános nyitvatartást írja, alatta ott szokott lenni apróbetűvel, hogy ünnepnap okán a nyitvatartás változhat. Szóval ilyen esetben nem érdemes a googléra támaszkodni.


7, azért ennyire faék egyszerűségű ne legyél már, ha valaki dolgozik, nem feltétlenül jut el előző nap vásárolni, vagy ha el is jut, minek. Én pl este fél11ig melóztam; este 8 után volt annyi szünetem, hogy elrohanjak a közeli aldiba, de mivel ma ugye szokásosan világvége van és ennek megfelelően fosztotta ki mindenki az üzletet; esélyem se volt. Ergo ma nem tudok főzni, nem ebédelünk, nem hozok magammal melóba vacsorát, és így tovább. (Nyilván megoldottam, mert muszáj, de értsd a lényeget.)


Kérdező, sarki kisboltot vagy benzinkútnál spar expresst keress, más nincs.

2019. okt. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Melyik szót nem érted abból, hogy: "állami ünnep, munkaszüneti nap"?
2019. okt. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!