Tesco - Gyakori kérdések
Keresés ételek, italok - élelmiszerboltok témában
Talált kulcsszavak:
Talált kérdések:
Nem akarom, hogy a biztonsági őr bele kössön. Viszont így hirdetik a rendszert. De ha vannak erre vonatkozó negatív vélemények, akkor inkább használom a bolti kosarat.
Gyerekkoromban ez volt a kedvenc ételem de már nem találom sehol. Ha valamelyik tescoban lehet kapni akkor kérlek szoljatok! Előre is köszönöm a válaszokat!
Nézzétek meg, csak a Tescoban van olyan kenyér (több is), amiben nincsenek mindenféle kemikáliák. Az Aldi, penny, Spar, Lidl-ben egy ilyen sincs. Mégis rossznak mondják a Tescot sokan, ebben viszont a legjobbak, mert tényleg jók ezek a kenyereik.
Hogy van az hogy néhány termék ólcsobb különféle kártyákkal app-okkal? előre fel kell tölteni rá keretet? konkrétan :TESCO club card, AUCHAN hűségkártya ,SPÁR , LIDL ? töltsem le az app-okat, és akkor ólcsobban jutok termékekhez?
Azt tudom, hogy az első 2 óra ingyenes. De utána?
Inkább arra költsenek, hogy minél több háztartáshoz eljuttassák az akciós újságjaikat, úgy mint a Penny, a Spar, a Tesco teszi.
Idén januárban még le lehetett vásárolni a tavalyi (2024) ajándékutalványokat a Tesco-ban. Vajon most is meghosszabbítják a 2025-ös utalványok érvényességi idejét...?
Nem használok okos telefont, plasztik kártyám sincs, viszont ha interneten rendelek automatikusan a kedvezményes árral teszi a rendszer a kosárba! mondjam be a pénztárnál a kártyaszámomat?
Vagy nem szőröznek vele? Mert pl. mi van ha van pia, non-food termék is a kosárban?
Pl a német boltokban csak 1-2 Pick Szeged termék található stabilan. Semmi más. Én tök szeretem pl. a Gyõri Édes termékeit, vagy a Sport szeletet, Univer majonézt csak hogy egyszerûbb dolgokat mondjak. Nincs belõlük soha sehol! nem is ismerik. Magyarországon...
Fent bal oldalon van egy kis kártya ikon ami szürke, és ha rákattintok, akkor írja ki azt az app, hogy c. c. nélküli vásárlás.
Például a mai napon lejár egy kód ("HUYPY"), amely 1.500 Ft kedvezményt biztosít 35.000 Ft végösszeg felett. Ha a rendelést jövő héten kérem kiszállítani, a kedvezményt úgy is beszámítják, hogy ma éjfélkor lejár? Ugyanerre lennék kíváncsi Clubcard árak és kuponok...
Elsősorban azok írjanak, akik ilyen helyen dolgoznak.
Természetesen élelmiszer vásárlás a célom.
A weboldal szerint nem, de a siklósiban van ami nem szerepel a listán.
Sziasztok, múltkor a heti nagybevásárlást végeztem, 45 ezer forint környéki végösszeggel és a végére már elfáradtam, 219 forintos vöröshagyma kódját nem fogadta el - én meg nem vettem észre.. Murphy alapján pont kiszedtek ellenőrzésre és pont a zsák tetején lévő...
Helló! Én Erdélyben élek, de sokszor utazom át Magyarországon ahol megállunk bevásárolni, főként olyan dolgokat amit otthon nehezen találni. Én pl könyvek szerelmese vagyok ezért mindig feltankolok magyar nyelvű könyvekkel és persze tàrsasjátékkal 🥰 Líra...
Miért nem mondjuk Auchan Kispest vagy Tesco Kispest? Elvégre Soroksár lakott részétől több km távolságra van, míg a 18. és a 19. kerület lakott részei szinte ott vannak mellette.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




