Tesco - Gyakori kérdések

Keresés ételek, italok - élelmiszerboltok témában

Talált kulcsszavak:


Talált kérdések:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
Tényleg pakolhatok a saját bevásárló táskámba a magyarországi Tesco üzletekben miközben a scan & shop rendszert használom?

Nem akarom, hogy a biztonsági őr bele kössön. Viszont így hirdetik a rendszert. De ha vannak erre vonatkozó negatív vélemények, akkor inkább használom a bolti kosarat.

15
Kapható még a tescoban baconos kifli?

Gyerekkoromban ez volt a kedvenc ételem de már nem találom sehol. Ha valamelyik tescoban lehet kapni akkor kérlek szoljatok! Előre is köszönöm a válaszokat!

2
Miért csak a Tescoban vannak a boltok közül olyan kenyerek, amiknek nincsenek felesleges összetevői?

Nézzétek meg, csak a Tescoban van olyan kenyér (több is), amiben nincsenek mindenféle kemikáliák. Az Aldi, penny, Spar, Lidl-ben egy ilyen sincs. Mégis rossznak mondják a Tescot sokan, ebben viszont a legjobbak, mert tényleg jók ezek a kenyereik.

9
Hogy működnek a kedvezmény kártyák app-ok?

Hogy van az hogy néhány termék ólcsobb különféle kártyákkal app-okkal? előre fel kell tölteni rá keretet? konkrétan :TESCO club card, AUCHAN hűségkártya ,SPÁR , LIDL ? töltsem le az app-okat, és akkor ólcsobban jutok termékekhez?

3
Tesco Hipermarket, Váci út, Budapest - mennyi a parkolás?

Azt tudom, hogy az első 2 óra ingyenes. De utána?

4
A Lidl (és az Aldi) miért költ mostanában annyit reklámra a fideszes MTVA-nál?

Inkább arra költsenek, hogy minél több háztartáshoz eljuttassák az akciós újságjaikat, úgy mint a Penny, a Spar, a Tesco teszi.

12
Tesco (2025) ajándékutalványt 2026 januárban le lehet még vásárolni...?

Idén januárban még le lehetett vásárolni a tavalyi (2024) ajándékutalványokat a Tesco-ban. Vajon most is meghosszabbítják a 2025-ös utalványok érvényességi idejét...?

3
Hogyan lehet a TESCO ban a Clubcard kedvezménnyel vásárolni?

Nem használok okos telefont, plasztik kártyám sincs, viszont ha interneten rendelek automatikusan a kedvezményes árral teszi a rendszer a kosárba! mondjam be a pénztárnál a kártyaszámomat?

3
A tesco, lidl, aldi figyel arra hogy mit vesz a vásárló, amikor nyugdíjas utalvánnyal fizet?

Vagy nem szőröznek vele? Mert pl. mi van ha van pia, non-food termék is a kosárban?

12
Külföldön miért nincsenek magyar márkàk, édességek, míg Mo. tele van más országokéval?

Pl a német boltokban csak 1-2 Pick Szeged termék található stabilan. Semmi más. Én tök szeretem pl. a Gyõri Édes termékeit, vagy a Sport szeletet, Univer majonézt csak hogy egyszerûbb dolgokat mondjak. Nincs belõlük soha sehol! nem is ismerik. Magyarországon...

39
A tesco scan and shop appja miért írja, hogy club kártya nélküli vásárlás, ha az appban meg van adva a kártyaszámom?

Fent bal oldalon van egy kis kártya ikon ami szürke, és ha rákattintok, akkor írja ki azt az app, hogy c. c. nélküli vásárlás.

0
Tesco házhoz szállítás esetén a mai napon beváltott, de a kiszállítás napján már nem érvényes kedvezményeket figyelembe veszik?

Például a mai napon lejár egy kód ("HUYPY"), amely 1.500 Ft kedvezményt biztosít 35.000 Ft végösszeg felett. Ha a rendelést jövő héten kérem kiszállítani, a kedvezményt úgy is beszámítják, hogy ma éjfélkor lejár? Ugyanerre lennék kíváncsi Clubcard árak és kuponok...

4
Az Újbuda Center Tescoban elérhető a Scan & Shop?

A weboldal szerint nem, de a siklósiban van ami nem szerepel a listán.

1
Tesco scan and shopban véletlenül kimaradt termék - lehet ennek következménye?

Sziasztok, múltkor a heti nagybevásárlást végeztem, 45 ezer forint környéki végösszeggel és a végére már elfáradtam, 219 forintos vöröshagyma kódját nem fogadta el - én meg nem vettem észre.. Murphy alapján pont kiszedtek ellenőrzésre és pont a zsák tetején lévő...

7
Hogyan tudnèk Tesco clubkártyára regisztrálni ha erdélyi vagyok?

Helló! Én Erdélyben élek, de sokszor utazom át Magyarországon ahol megállunk bevásárolni, főként olyan dolgokat amit otthon nehezen találni. Én pl könyvek szerelmese vagyok ezért mindig feltankolok magyar nyelvű könyvekkel és persze tàrsasjátékkal 🥰 Líra...

5
Az Auchan, Tesco, IKEA stb. miért pont Soroksár részei?

Miért nem mondjuk Auchan Kispest vagy Tesco Kispest? Elvégre Soroksár lakott részétől több km távolságra van, míg a 18. és a 19. kerület lakott részei szinte ott vannak mellette.

17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯


Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!