Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol tudok ajándékos kosarat...

Hol tudok ajándékos kosarat vásárolni, amibe általam összeválogatott termékeket (tea, bonbon stb. ) csomagolhatok?

Figyelt kérdés
A Tescoban már próbálkoztam, de nincs külön olyan :(

2019. nov. 5. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahol kész ajándékkosarakat árulnak, ott össze is készítenek.

Én is csak az általam összeválogatott termékekből csináltattam.

2019. nov. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hol csináltattad? Direkt a Tescoba mentem, mert a honlapjuk szerint díszcsomag készítést, csomagolást vállalnak. Erre közölték, hogy nincs ilyen lehetőség...
2019. nov. 5. 12:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

#2

Lehet, hogy kis Tescoba mentél?

A nagyokban biztos csinálnak, de ha a honlapjukon rajta van, akkor reklamálhatsz!

Én Budapesten csináltattam, az Erzsébet krt-Rákóczi út sarkán levő Csemege Áruházban (volt "Éjjelnappali" Közért), most talán CBA(?)

2019. nov. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a lehető legnagyobb Tescoba. mindegy, akkor még nézelődök ill. telefonon érdeklődök. köszönöm, hogy válaszoltál.
2019. nov. 5. 12:48
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én virágboltban vettem kosarat, a Tescoban meg megvettem a belevalókat.
2019. nov. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Kézműves, kreatív boltban láttam olyan kosarat, meg olyan ajándék boltban, ahol rengeteg csomagoló anyagot is árulnak. De ez nem Pest. Vidéki kisebb város.
2019. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit régebben trafiknak, meg ajándékboltnak, édességboltnak hívtunk, olyan kis üzletekben csináltak, és tuti ma is csinálnak ajándékkosarat. Valamint ne tescóba menjél, tudom, hogy van kint egy rakás ajándékkosár, de tuti nem csinálnak külön. Főleg nem a legnagyobban. Ha nem az első kettő, akkor átlagos kisebb élelmiszerboltban kérdezd meg. Mint mondjuk egy sarki Real. Ha ez sem, akkor egy kínai boltban szerzel egy kosárkát, vagy virágboltban, vagy kreatív boltban. Szerzel egy celofán jellegű csomagolópapírt erre alkalmas üzletben, (papírbolt, NEM tesco!), legyen a kezed ügyében egy tűzőgép, és legyen hozzá kapocs is otthon :D. A meglévő kosarat ez utóbbi eszközökkel fogod becsomagolni. A celofán legyen több darab (esetleg azt is veheted virágüzletben), mindenesetre hatalmas legyen. Ráteszed majd a (teli) ajándékkosarat, hogy az alja alatt legyen csom.papír, átfogod vele, felül meg összetűzöd. Ebből a leírásból egyetlen dolog maradt ki: megvásárolni a belevalót!
2019. nov. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat. Sikerült, végül papír írószer boltban vettem csomagolóanyagot és a Jysk-ben kosarat. Nagyon jók vannak ott és az áruk is kedvezőbb, mint máshol. Szép lett a csomag.
2019. nov. 11. 06:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy megírtad. :) Jyskre nem is gondoltam. Soha nem figyeltem, hogy van e ott olyan. Na de most majd. :)
2019. nov. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!