Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A lidl holnapi akciója ma...

A lidl holnapi akciója ma este már elérhető?

Figyelt kérdés
Eleg sokszor vettem már az akció előtti este dolgokat a lidlbe (kabát,botmixer,bakancs es egyebek )amiket akkor pakoltak ki .. viszont az olyan dolgok melyek eleve kint vannak pl cukor,liszt,olaj stb .. azokat is adjak mar az akcios árban az akció előtti este ?? Valakinek valami tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2020. febr. 5. 14:10
 1/2 anonim ***** válasza:
98%
Az csak egy dolog hogy akkor pakolják ki, mert az másnap nyitás kezdetétől már akciós, és aki rögtön akkor megy megtudja venni. előző nap este kell kipakolniuk, mert zárás után már csak takarítanak, és lezárják a dolgokat, akkor már nincs erre idejük, plusz éjszaka nem dolgoznak. Hivatalosan akkor még nem akciós az adott termék, ha valami olcsóbb például étolaj akkor csak másnaptól lesz olcsóbb mert a pénztá gépbe csak másnap jelenik meg a kedvezményes ár, az egy dolog hogy előző nap zárás előtt már kipakolják. Nálunk a Lidl-be így működik. Én is beleszaladtam már ilyenbe hogy odamentem zárás előtt nem sokkal venni pár dolgot, és már voltak a másnaptól érvényes akciós cuccok, de amikor ott nézegettem mondta az egyik dolgozó hogy ma még nem lesz olcsóbb vigyázzak vele.
2020. febr. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előző kommentelő írja.

A non-food cuccok néha már előző nap elérhetőek (az adott áron), de az akciós élelmiszerek árát csak az akció kezdőnapján reggel nyitáskor indítja a szoftver.

2020. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!