Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Honnan lehet beszerezni?

Honnan lehet beszerezni?

Figyelt kérdés
Régóta nézegettem a samyang csípős tésztákat minden ízben, viszont nem tudom hogy hol vegyek. Budapesten belül esetleg valami boltban lehet venni? Pandafood nevű oldalon láttam, de rendelni nem nagyon szeretnék

2020. márc. 8. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ázsia bolt a Vámház krt-on
2020. márc. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Erre gondoltál Tisztelt Kérdező?

[link]


Én nem tudom, hanyadik kerületbe laksz, azt viszont tusom, hogy a csepeli vietnámi G-Marketben majdnem mindig lehet ilyet kapni (de ha nem, akkor lehet kérni rendelésre).


Esetleg még tudom javasolni a Dunapanda áruházat (Budapest, Jegenye u. 26-28, 1107). Figyelem! A készlet náluk nagyon változó, ha nem vagy nagyker - ill. ha nem tudsz kínaiul - nem lehetséges rendelést leadni.


Esetleg a Pan Ya Asian food - a Dunapandától egy saroknyira (Budapest, Monori u. 5, 1101), kifejezetten koreai bolt (ahol mindig van kimcsi - én legalábbis mindig szoktam tenni a korai "shin ramyun" tésztákba).


Amit nem merek ajánlani, viszont szintén koreai-japán, az a Koreai-Japán üzlet a Rózsadomb Centerben (akinek a tulajdonosa egy dél-koreai illető). [link]

(Én csakis az olyan termékekért - pl. japán natto-ért - járok oda, amit sehol máshol nem tudok beszerezni ebben az országban, amúgy sanszos hogy árulnak ott mindenféle koreai leveseket is. Szerencsére a telefont náluk magyar nyelvű ember veszi fel, úgyhogy ott is lehet érdeklődni.)

2020. márc. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!