Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Lehet tudni valami arról,...

Lehet tudni valami arról, hogy Újpesten (Görgey Artúr utca) mikor nyit a Lidl?

Figyelt kérdés

2020. júl. 16. 06:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónapja még a lidl se tudta, azt írták, a lidl.hu-n teszik majd közzé (amit nyilván magamtól is kitaláltam).
2020. júl. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kutyasétáltatás közben szeptember elejére tett nyitásról hallottam, de hivatalos tutibiztost nem tudok. Figyelni kell...
2020. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszi!
2020. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Állítólag megint az újpesti polgi kavar valamit, azért húzódik a megnyitás.


Felhívtam a LIDL ügyfélszolgálatát : ott sem tudnak többet, mint a leendő vásárlók.

Amit mondani tudtak, az annyi, hogy www.lidl.hu honlapon "közzéteszik"

a nyitás időpontját.

Ha időről időre bepróbálkoznátok az ügyfélszolgálatnál, vagy egyéb a probléma, a hívás ingyenes : + 06 80 020 534


Egyelőre ennyi. :(

2020. szept. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kösziii :)


Szinte minden nap elmegyek az a Lidl előtt, és mindig azt hiszem, hogy már kész állapotba van. Én úgy látom mintha már-már felesleges szépítgetések zajlanának csak.

2020. szept. 7. 12:31
 6/9 A kérdező kommentje:

Ohh, még annyit, hogy múltkor láttam, hogy valami profinak tűnő fotós kívülről fotózza vagy videózza az épületet. Nagy kamerával, állvánnyal, meg minden.

Akkor arra gondoltam, hogy biztos már csak valami kép kell róla, és kiteszik a hírt közösségi médiára, hogy megnyitott. De ez már vagy 2 hete volt.

2020. szept. 7. 12:33
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Én úgy látom mintha már-már felesleges szépítgetések zajlanának csak."

Én már márciusban is úgy láttam, hogy a lényeg kész, már csak valami kis kertészkedés van hátra... Tűkön ülök! 🤣

2020. szept. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeptember 24-én nyit, most olvastam az Újpesti honlapon
2020. szept. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2020. szept. 13. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!