Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Melyik a kedvenc élelmiszerbol...

Melyik a kedvenc élelmiszerboltod?

Figyelt kérdés
Nekem a penny.
2020. aug. 4. 08:34
A kérdező szavazást indított:
Penny
Aldi
Lidl
Tesco
Auchan
Spar/Interspar
Príma/CBA
Egyéb
73 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Coop. Mert itt csak az van :-/
2020. aug. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Az attól függ, mit akarok venni.

Lidl: zöldség-gyümölcs, hús, pékáru, egyes édességek

Auchan, Spar: minden más, attól függ, csak beugrom vagy nagy mennyiségű áru kell.

2020. aug. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Lidl, az én lakóhelyemen az a legjobb. Tiszta, van mindig minden, árban se rossz. A termékek minősége is jó.

Tescot is szeretném, csak nálunk eleve kicsi, és folyamatosan lefelé épül, alig van már benne áru (pár évvel ezelőtthöz képest).

Pennyben kicsi a választék, és utálom, hogy ki vannak b@szva az áruk az út közepére, nem lehet elmenni mellette, nem férek oda a polchoz. (ez csak helyi sajátosság, máshol nem tapasztaltam ilyen mértékben). Plusz nem vagyok rasszista, de mikor megjelennek egyesek 8 gyerekkel, mezítláb, koszosan, fogdosnak össze mindent, akkor annyira nem szívesen vásárolgatok ott.

Spar is jó, csak kicsit drága nekem. Coop van még meg Reál, azok annyira nem esnek útba, ritkábban megyek, de azok se rosszak.

2020. aug. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Magasan a Lidl és az Aldi a legjobbak ár-érték arányban. Ahol még minőségi áru kapható, az a Spar és többnyire az Auchan. A Penny nekem ilyen futottak még kategória, van 1-2 jó cucc, de összességében nem vagyok elájulva, ráadásul tényleg kerülgetni kell a raklapokat és a dolgozók sem túl motiváltak.


Viszont a Tesco már évek óta szörnyű, mind áruban, mind hozzáállásban (konkrétan már alig vannak dolgozók, ezért egy teszkozas kb 2 órás program), kb már csak az F&F meg a home részleg miatt jarok oda. CBA-ban, COOP-ban idejét nem tudom mikor voltam utoljára, de nem is tervezem.

2020. aug. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Lidl ha gyorsan akarok vásárolni ha pedig van időm nézelődni (vagy nem célirányosan megyek) akkor az Auchan
2020. aug. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Aldi.

(Lidl hasonlóan jó, csak az messze van tőlünk)


Aldin kívül még dm-be járok gyakran, és ezeken kívül nagyon ritkán megyünk más boltba (akkor Auchan vagy ha az nincs akkor Tesco).

2020. aug. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 qkker1 ***** válasza:
100%

Lidl

Aldi

Tesco

Spar

ebben a sorrendben.

2021. jún. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!