Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol lehetne panaszt tenni egy...

Hol lehetne panaszt tenni egy italbolt ellen amiért lejárt szavatosságú bort árulnak?

Figyelt kérdés

Nyilván úgy, hogy annak következménye is legyen, mert többszöri figyelmeztetés ellenére sem vették le a kínálatból ezeket a lejárt szavatosságú borokat.

Panaszkönyvbe nem fogok beírni mert kis város, így mindenki ismer mindenit és nem akarok konfliktust.

Számtalanszor szóvá tettem, ennek ellenére ugyan úgy kint vannak a megbuggyant áprilisban lejárt borok a polcon.


Hozzáteszem nem én iszom (papámnak szoktam vinni), illetve erről az olcsó PET palackos borról van szó.

Van valami lehetőség névtelen bejelentésre, ahol tesznek is valamit?



2020. szept. 12. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
NÉBIH
2020. szept. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
A bornak gyártási éve van, nem romlik meg a pet palackos se.
2020. szept. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne vigye, ha kedves a papa élete. Műanyagból semmi savasat, a zacskós tejet külön említette a vegyész. Gyalázat az ecet műanyagban.
2020. szept. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen vegyész? És akkor ő honnan veszi az ecetet?
2020. szept. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!