Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A tescoban/auchanban kapható...

A tescoban/auchanban kapható torták mennyire finomak?

Figyelt kérdés
Azokra a kész tortákra gondolok, amik a hűtőkben vannak műanyag dobozba készen. Finomak, vagy nagyon gagyi, mű ízük van? Milyen árban vannak kb?

2020. szept. 13. 23:08
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem finomak.
2020. szept. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
64%
Mivel a létező legolcsóbb alapanyagokból vannak készítve, dugig vannak tartósítóval és ízfokozóval ami miatt finomnak érződik, de utóízként előjön a műanyag érzet, főleg a tejszínes részek fognak érződni. Árban már nem emlékszem mennyibe van mert én sosem vettem csak kínáltak ilyennel, de valaki mondta nekem hogy ha valaki rendel egy normális cukrászdába nem sokkal lesz drágább és jóval finomabb.
2020. szept. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az ósenes bejött. 2x vettem a dunakesziben, egyszer gyümölcsöset, egyszer valami csokisat, nem vártam nagy durranás, de meglepően jó volt mind a kettő. Nem tűnt műnek, friss, krémes, jó ízű volt.
2020. szept. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
73%
Én csak auchanosat ettem. Meg lehet enni, de ettem már jobbat is. Növényi tejszín van benne, ami idővel olyan lesz, mintha habosított margarin lenne. De ízlések és pofonok, valakinek ízlik, van akinek nem, mondjuk aki drága cukrászdai kézműves tortához van szokva.A csokisat nem szeretem, mert nagyon tömény, vastag zsíros, kakaós, édes krém volt benne. A puncs, meg a gyümölcsös ízlett inkább.
2020. szept. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
69%
Nekem pont a csokis jött be nagyon, néha ki lehet fogni egy száraz piskótásat, de egyébként jó
2020. szept. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom a többi egységben mi van, a debreceniről tudok nyilatkozni. Amíg megvolt a saját belső cukrászat, a kedvencem volt. Sehol nem csináltak olyan finom Sacher tortát például mint ott. Simán verte a legdrágább cukrászdákat. Aztán megszüntették a belső cukrászatot, ennek több éve már, állítólag nem volt hozzá ember, és külső szállító hozza a tortákat valahonnan Pest környékéről. Azóta gyakorlatilag ehetetlen, párszor még megpróbáltam, hátha, de mindig nagyon rossz volt, már régen nem is veszek.

Szóval a kérdés hogy amelyik áruházba te jársz, ott saját tortákat árulnak vagy a külső szállítóét. Nézd meg a címkét, rajta van. Ha belső cukrászat akkor nyugodtan vedd meg mert finom, ha valami külsős Kft. Pest környékéről, akkor kerüld el a terméket messzire.

2020. szept. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
70%

Telefonon megkérdeztem Cicero nevű római ismerősömet és ő szó szerint ezt válaszolta:

"De gustibus non est dispotandum!", ami magyarul: "Ízlésről nem vitatkozunk!".

Ami egyiknek finom, a másiknak lehet undortkeltő és ehetetlen.

2020. szept. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
82%
Sok évvel ezelőtt ettem teszkós oroszkrém tortát. Nekem ízlett.
2020. szept. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem mű. Mármint a frissek. Mert vannak fagyasztottak is, azok tényleg műk. Egyébként meg szinte minden cukrászdában növényi alapanyagot használnak, mivel cukrászkrémet használnak, nem tejszínt, és a cukrászkrém is növényi.
2020. szept. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
42%

Tele van helyettesítő anyagokkal (vaj helyett margarin, tejszín helyett növényi hab, stb. stb.)


Én tuti nem vennék ilyet!

2020. szept. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!