Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hogy célszerű osztrák Sparból...

Hogy célszerű osztrák Sparból (vagy más boltokból) Magyarországra juttatni árukat?

Figyelt kérdés
Van pár dolog az osztrák Sparban, amik itthon nem kaphatók, vagy csak "lebutított" verzióik. Szeretnék rendelni onnan, de nem tudom, milyen módon lehet ezt kivitelezni, hogy minél kevesebb legyen a szállítási költség. Nem akarok komoly mennyiségeket hozatni, csak 10-20 darabot egyes pudingporokból, lekvárokból, egyebekből.

2020. nov. 2. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem szállítanak külföldre. Elmész bevásárolni, vagy keresel valakit, aki ezt megteszi, és elküldi neked.
2020. nov. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pontosan ahogy az 1 válaszolo írta.
2020. nov. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Felszállsz egy menetrend szerint kozlekedo nemzetkozi buszra vagy vonatra, kimész-bevásárolsz … es amikor végeztél hazabumlizol.
2020. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Keresel valakit aki gyakran megy át saját járművel, pudingport akár valszeg jelképes összegért is elhoznak, de 20 lekvárt...
2020. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, úgy tűnik, nincs jobb megoldás, mint valakit találni, aki járkál ki-be, és őt megkérni. A keresett cuccokat megtaláltam más országokban is, de a behozatal ára több lenne, mint maga a cucc.
2020. nov. 4. 22:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kötve hiszem, hogy az az osztrák pudingpor és többi nem váltható ki semmivel... Szerintem ez csak az újdonság ereje, bemagyarázod, hogy jobb, mert nem láttad még itthon, ezért mindenhol azt keresed.
2020. nov. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6: Ha hiszed, ha nem, SOKKAL finomabb pl. a Dr. Oetker féle Paradies pudingpor, mint annak az itthoni megfelelője, az Aranka. Nem bemagyarázom, az Arankát kb. 15 éve ettük rendszeresen, szóval jól ismerem. Bécsben kíváncsiságból vettünk a Paradies -ből párat, és meglepődtem, mert ég és föld a kettő. De más áruknál is észrevettük, hogy az osztrák boltokban finomabb verziói vannak sok terméknek.
2020. nov. 6. 04:04
 8/8 A kérdező kommentje:
Na mindegy, végülis találtam ezt az oldalt, ők szállítanak Mo. -ra olcsón (100 euró fölött ingyen is), náluk minden van, amit kerestem: www.austriansupermarket.com
2020. nov. 6. 04:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!