Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Lehet valahol Budapesten...

Lehet valahol Budapesten olyan minőségű vörös tonhalat kapni, amit sushi-ra lehet tenni? (Magyarán ehető nyersen.)

Figyelt kérdés
Szeretnék egy társaságnak kedveskedni egy jobb féle sushi tállal, de egyszerűen nem találok olyan halast, ahol "sushi minőségű" tonhalat árulnak. Egyenlőre csak kiszállítással találtam, de hús rendeléssel én eddig mindig megszívtam, szóval szeretném pultból és nem futártól átvenni.

2021. jan. 14. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Metro aruhazban nincs?
2021. jan. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
[link] ... nekik helyben van uzletuk is, ott szemelyesen is vasarolhatsz.
2021. jan. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2021. jan. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
2021. jan. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2021. jan. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#1, sajnos nincs. Megnéztem a Budakalásziban, van sok jó dolguk és tonhal is, de nem javasolták nyersen sushi-ra.


#2, Ez jól néz ki, de úgy látom nagyker, és 4,5kg-os a kiszerelés tonhalból, ami 33 ezerre jön ki... Nekem elég lenne kb fél kiló. Nagyon köszi a választ.


#3, Ez jó árban és kiszerelésben is, de nincs személyes átvétel, csak kiszállítás.

2021. jan. 14. 20:33
 7/9 A kérdező kommentje:
5#, Culinaris volt az első bolt, ahol néztem, mert szinte a szomszédban van, de nem javasolták nyersen sushi-ra sajnos. Köszönöm a javaslatot.
2021. jan. 14. 20:34
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nuszer István

1093 Budapest IX., Fővám tér 1–3. az alagsorban

2021. jan. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
#1, Voltam ma is Metroban és megtudtam azért mondta a múltkor a halpultos, mert már nem volt annyira friss a tonhal, amúgy azt is mondta kilóra viszik sushi-nak a tonhalat és lazacot, szóval rá vannak állva. Hétfőn és csütörtökön jön friss hal, és másnap már nem ajánlja nyers fogyasztásra őket. Szóval a metro (Budakalász) teljesen jó, de aznap kell venni, amikor jön hal és legkésőbb másnap felhasználni. Azután már nem javasolják. Köszönöm mindenkinek a segítséget, sok jó tippet kaptam. :)
2021. jan. 15. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!