Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A kínai kisboltokban vásárolt...

A kínai kisboltokban vásárolt élelmiszerek mitől rosszabb minőségűek, ha egyszer ugyanabban a csomagolásban vannak?

Figyelt kérdés

Ma sietségben voltam, ezért az utcánkban található kisboltba szaladtam be 1-2 dologért, köztük étcsokoládéért. Boci csokit vettem. Mitől lehet az, hogy rosszabb minőségű termék volt benne? Avas, porladósabb csoki. A gyártási és lejárati dátum stimmelt, a gyártás helye is.


Korábban is volt ilyen tapasztalatom, de nem tudom, hogy ez miért van így - valaki elmesélné, hogy ez hogy működik? Azt tudom, hogy ha pl. a Müllerben vásárolok, ami külföldi cég boltja, ott néha találni olyan termékeket, amik más gyártási helyről vannak beszerezve, mint ugyanannak a márkának ugyanaz a terméke a magyar boltokban. De ez ki szokott derülni a csomagolásból.


A kis kínai boltokba honnan kerülnek a magyar termékek?



2021. febr. 12. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Mint minden más boltba... a nagykereskedésekből.
2021. febr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, de akkor hogyhogy többször tapasztaltam már olyat, hogy az ott vásárolt termékek valamiért mások? Köszi a választ amúgy!
2021. febr. 12. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a sampont és oblitot mindig ilyen helyen veszem és nincs különbség.

A csoki érzékeny a nem megfelelő tárolásra is pl... volt h méregdrága csokit kaptam és szintén avas fura ízű volt ... ez nem attól vsn mert jaj kinaiból van.

Romlandó cucc teljesen más

2021. febr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. egyfajta dezodort csak ott kapok. Nivea illatmentes-alkoholmentes női deo. De a Garnier, stb. "nagy" márkák samponjai, balzsamjai is kb. 20-30%-kal olcsóbb, mint a drogériákban....

Nem kínából hozzák, az tuti!

2021. febr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ahha, lehet, hogy a tárolás miatt van, köszi! Amúgy nincs bajom ezekkel a kisboltokkal, vannak termékek, amiket én is ott veszek. Csak ezt a jelenséget még nem sikerült megértenem.
2021. febr. 12. 19:40
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
A Segafredo kávé is olcsóbb ott, sőt a LoR kapszulásak is.
2021. febr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
Én a mosószereknél és öblítőknél vettem észre különbséget. Az öblítő hígabb, gyengébb, a mosópor meg úgy habzik mint .. hiába hogy ugyanazt veszem mint pl. dm-ben.
2021. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!