Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Hol van nagy, elsősorban...

Purczeld95 kérdése:

Hol van nagy, elsősorban vegán termékeket árusító élelmiszerbolt Budapesten?

Figyelt kérdés

Alapvetően mindenevő vagyok és az is maradok, de mostanában a gasztronómiai változatosság kedvéért vegán receptekkel is kísérletezek.

Viszont olyan vegán hozzávalók, mint szója granulátum, tojásmentes leveles tészta stb nem feltétlenül kapható egy sima szupermarketben.

Van olyan üzlet, ahol ezeket mindet gond nélkül be lehet szerezni?



2021. márc. 7. 02:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A Bijó pl.


[link]

2021. márc. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon sok vegán hozzávaló kapható a hiperekben. Szója granulátum és szója kocka például az Auchanban, Tescoban, Sparban is van. A legtöbb hűtött leveles tészta alapvetően vegán, tehát valószínűleg azt is találni fogsz ezekben a boltokban. Száraztésztából durumtésztát keress. Ezek többnyire tojás mentesek. Tofu is kapható ezekben az üzletekben. Az Auchan és a Spar árul többféle vegán hús- és sajtpótlót félkész étel vagy felvágott formájában.


Mindent nem lehet ugyan megkapni ezekben a boltokban, de így is változatos vegán étrendet lehet alakítani egy nagyobb üzlet választékából.


Vegán receptekben gyakori összetevőket, pl. sörélesztő pelyhet szinte bármelyik bioboltban beszerezhetsz.

2021. márc. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem érdemes webshopokon is körülnézned, én pl. a BioOrganik.hu-t ajánlom. Neten megrendeled kedvezményesen, Bp-n ingyenesen átveszed, win-win.
2021. márc. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szójagranulátum: Tesco, Auchan


Tojásmentes leveles tészta: Aldi, Lidl, Interspár


Vegán termékeket találsz DM-ben is. Én vegán vagyok, de bioboltba nem járok, meg tudom oldani ezek nélkül is.

2021. márc. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!