Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Prima mikorra vállal kiszall...

A Prima mikorra vállal kiszallítást?

Figyelt kérdés

Online rendelni szeretnék, onnan fogok majd amelyik előbb szállít. De!

A orimahoz előbb regisztralni kell, es csak utana lathatom h mikorra vállalnak. Valaki tudja, ha koat rendelnék ebben a pillanatban?


Az auchan, a tesco, es a spar ami egyedul Előre engedi megnezni a kiszallitasi időt beállítani,regisztráció es kosar feltoltes nélkül.



2021. márc. 26. 00:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Regisztráció esetén is meg kell adni ehhez irányítószámot. Ha szeretnéd, írd meg privátban, akár egy hozzávetőleges irsz-ot, és megnézem neked.
2021. márc. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1185
2021. márc. 26. 08:09
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2021. márc. 26. 08:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőtől csütörtökig teljesen szabad. Bocsi, mindjárt részletezem, csak most nincs rá időm.
2021. márc. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen. :)

Tehát, hétfő 8-10 kivételével reggel 8-tól este 8-ig vannak két órás idősávok, mint a Tescónál is. 8-10 és 10-12 között 699 Ft, a délutáni időkben mindig 499 Ft a szállítás. "10 000 Ft-os kosárérték alatt a lenti díjakra 1 500 Ft felárat számolunk, 30 000 Ft-os kosárérték felett a kiszállítás díjtalan." A CBA vasárnap soha nem szállít, viszont eddig még nem tapasztaltam helyettesítő termékeket náluk, illetve felhívtak, ha valami nem volt, hogy kérek-e helyette mást, és ha igen, mit.


Bár nem kérdezted, de nálam nagyban függ, hogy honnan rendelek, hogy épp milyen termékeket vennék, mivel vannak saját márkás termékek, amik nyilván csak az adott hálózatban vannak, vagy van, hogy egy adott márkát csak az egyik vagy másik üzlet tart készleten.

2021. márc. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedves válaszodat!

Sok minden kell, kifogytam es nem gondolkodtam előre. Kb. 1honapra vasarolok be előre mindig, es ami olyan lefagyasztom. 20doboz tek stb. Zoldseget a zoldsegesnel veszek, nyitott hely.


Mindig az Auchan t hivom, par hettel ezelőtt még aznapi kiszallitas is volt, mostmeg jövő hét utanra van csak hely keddre. Nem gondoltam rá, hogy igy megugrik akár 1 héttel is. Addig nem tart ki a készlet. Betegségem miatt nem tudok boltba járni.

Nagyon nagyon köszönöm a valaszodat még egyszer!!!!!

2021. márc. 26. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!