Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » 10nm/1 ember törvény az...

10nm/1 ember törvény az élelmiszer üzletekre is vonatkozik?

Figyelt kérdés

Magyarország kormánya Facebook oldala közzé tette úgy fél hónapja hogy azon üzletek amik március 8.-án bezártak az enyhítések következtében kinyithatnak de csak 10nm/1fő alapon. Erre most kb 30 perce osztotta meg a kormány hogy az üzletekben 10nm/1fő tartózkodhat átlagosan. Na most ez akkor milyen üzletre érvényes?! Pl pepco/kik/stb? Vagy élelmiszer bolt?! Az emberek felvannak háborodva hisz ez nem enyhítés hanem szigorítás lenne nem? Szerintem rosszul fogalmazott a kormány és félre értették. Hisz elvileg enyhítenek nem???????


-mikor lesz ennek vége...-



2021. ápr. 6. 18:10
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

#30

A megálló nincs dugig, a busz van dugig, mint írtam. Előttünk és utánunk vannak további megállók, de általában mire ideér a busz, már zsúfoltság van rajta. :(

2021. ápr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
48%
covid dealer járat
2021. ápr. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Ennek amúgy mi értelme van? Ahány kocsi van, annyi ember mehet be, kosár megszűnt nálunk. Ha csak pl zsemléért mész be, akkor is kocsi kell. Előttem ment be kocsi nélkül egy nő, üldözte a biztonsági őr. Engem ugyan babakocsival beengedtek, mert nem tudtam, hogy mi az új szabály, de hát nem vettem semmit csak ami a kezemben elfért.
2021. ápr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt tenném, csak kocsi, úgy a másfeles kamutávolság is kb kénytelen tartható és pontosan tudható, hogy mennyien vannak bent. Ha ketten mennének akkor az két kocsi. :)


De az a vicc, hogy így a kocsi tolattyúja lesz a covidpont. tutti, hogy sehol nem törlik át két paraszt között.

2021. ápr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!