Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » A Dunapandában milyen árak...

A Dunapandában milyen árak vannak? Pl egy koreai instant tészta mennyibe kerül? Ázsiai dobozos üdítők? Édességek?

Figyelt kérdés

Nagyon drága hely vagy egy vidékinek is teljesen megfizethető?

Köszönöm a válaszokat!



2021. máj. 20. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Indokolatlanul felkapott hely túlárazva. Ganz kínai negyedet vagy asia centert javaslom
2021. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon drága sajnos :/
2021. máj. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

Sznob hely, kesz atveres show magyaroknak.

A normal kinai boltok arkepzesehez kepest, legalabb duplaja minden. Pl 150ft vettel kinai zacskos levest, a dunapandaban 3-400tol indul a leggagyibb. Es akkor ehhez betudod loni a tobbit is...

2021. máj. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Azért nagyon sok olyan termék van, ami a többi helyen nincsen. Nem minden éri meg az árát, de azért vannak valóban különleges dolgok. Szerintem érdemes szétnézni, úgy, hogy az ember nem vesz meg minden hülyeséget. Üdítők olyan 350-től kezdődnek, de tényleg sokféle van, amit máshol nem láttam még. (pedig sok kínai boltban jártam már) Instant tészták is olyan 400 körül indulnak, de annyiféle van, amennyi sehol máshol.
2021. máj. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Mi nagyon sokat járunk oda, csak itt tudom megvenni: Ilyen nori snakc-ek, kimnori, norilap, wakame alga, taró gyökér, a jangyökér nagyon drága de legalább megkóstokhattam, sriracha, gochujang, miso paszta, szójaszószok, szezámolaj, rizsecet, vernicelli rizstészta, tésztalevesek, de nekik van az itthon kapható legfinomabb tofujuk(!) és ez a tofu nevetségesen olcsó a többihez képest. De kapni mindenféle kuriózumot, egzotikus dolgot. Van ami drágább picit, de van ami normál áron van, van ami olcsó, egy biztos, hogy SZÉT KELL NÉZNI ott legalább egyszer életedben, ha Kelet-Ázsia fan vagy!
2021. máj. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pozitív csalódás volt, mert vannak jó dolgaik, amik máshol nem kaphatóak. Heti szinten vásárolok ott.
2021. máj. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18%
Sok ritka dolgot lehet kapni, elképesztően drágán
2021. máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!