Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Honnan tudok venni 26.-ra...

Honnan tudok venni 26.-ra laktózmentes tortát? Lehessen szeletett venni, vagy max 4 szeletes, Budapesten szinte bárhol.

Figyelt kérdés

2021. aug. 25. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
4 szeletes torta nincs, a minitorták is 6 szelettől indulnak.
2021. aug. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2021. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Miért nem készíted el te magad? Pl. növényi alapú tejpótló italból? Abban tuti nincs laktóz. De van laktózmentes tej is. Szebb és olcsóbb is, ha te csinálod és nem fog 10-20 ezerbe kerülni egy torta.
2021. aug. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%

3, Az olcsóbbal vitatkoznék...

Augusztusban 5000 Ft körül vettem egy csodaszép tortát családtagnak.

Tegnap meg én csináltam tortát egy másik születésnapra. Csodaszép és isteni finom lett, de 5000 Ft felett voltak hozzá az alapanyagok, és ebben nincs benne az idő meg a munka.

Olcsóbban kijöttem volna egy kész tortával.


(Nyilván ha valaki speckó formatortát akar, az drágább, de az átlag 8szeletes alaptorta semmilyen ízben nem kerül 10-20 ezerbe.

De a speckó formatortát meg úgyse csinálja meg otthon, aki nem ért hozzá.)

2021. aug. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!