Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Csomagolásmentes bolt Budapesten?

Csomagolásmentes bolt Budapesten?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani csomagolásmentes boltokat? Ezekkel kapcsolatos vélemények,tapasztalatok is érdekelnének. Lehet e saját tárolót vinni vagy mindenképpen betétes üveget adnak.. kinek mennyire praktikus ilyesmikre lennék kíváncsi 😊

2021. szept. 17. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Interneten mindent megtalálsz pl. ligeti csomagolasmentes bolt.
2021. szept. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ligeti bolt [link]

Bármilyen saját tárolót lehet vinni, csak le kell méretni ott helyben. Én vittem már műanyag dobozt, befőttes üveget, Pringles-es dobozt, szatyrot... :D

2021. szept. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Engem komolyan érdekelne, hogy mit esznek az emberek a csomagolásmentes boltokban.


-Általában minden drágább, mint bárhol máshol

-Nem higiénikus, az árut nem tudod visszakövetni, ha esetleg valami baja van, nincs lejárati idő.

-Vinni kell mindenhova azt a rengeteg üveget/műanyag tárolót, vagy ott kell megfizetni betétdíjban.


Akkor már inkább megveszek mondjuk egy zacskó 5kg-os rizst, mint 5x1 kg-ot, így csökkentve a környezeti lábnyomot..

2021. szept. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

3-as, amikor tömegek vásárolnak sok terméket egy csomagolásmentes boltban, akkor az igencsak komoly szemét megtakarítást jelent a bolygónak.


Illetve, egy ilyen boltban nem csak élelmiszerek vannak, hanem egyéb hulladékmentes termékek is.


Arról nem beszélve, hogy nem sok helyen tudsz nagy kiszerelésben élelmiszert venni, pláne nem mindent. Édességet például max. Ilyen 100-200 grammos kiszerelésben.


Oké, Budapesten talán van erre mód, de vidéki nagyvárosokban nincs.

2021. okt. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!