Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Aki már rendelt valamilyen...

Aki már rendelt valamilyen boltból házhoz, annak milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
Kérlek írd le melyik boltból/boltokból rendeltél! Van valamilyen hátulütője a dolognak? Mennyire népszerű így bevásárolni (én még sosem csináltam így, ismerőseimtől sem hallottam)? Ha van viszonylag közel hozzám bolt, akkor hülyének néznek, ha így rendelem?

2021. dec. 1. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Én rendszeresen és többet is kipróbáltam.


SPAR: ott alapból inkább csak húst szeretek venni amit rendelni nem szívesen rendelek, mert azért jobb élőben látni. De alapból nincs baj a házhozszállítással. Én kicsit túlárazottnak tartom az egész üzletet.

Kifli: Drága, de egy csomó minden hazai termelőktől vannak szóval azért meg is éri egy kicsit, küldenek SMS-t a futár pontos érkezéséről van expressz szolgáltatás szóval mentőövnek jó.

Tesco: innen szoktam a leggyakrabban. A szolgáltatás díja változó. Hétvégén drágább, de hét közepén este fele már 6-700ft a házhozszállítás, ami a többihez képest olcsó, felhoznak mindent ami nálunk a fő szempont, de itt gyakran a vannak késések.

Foodpanda: hamarasoan tervezem azt is kipróbálni

2021. dec. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Első jól leírta!


Rendeltem már sokszor a kifli.hu-ról, de a legtöbbet a Tesco-ból rendelem. DM-ből is szoktam rendelni, emagról, Auchanból is.


Annyi, hogy ha nincs egy termék, akkor helyettesítő terméket hoznak.

2021. dec. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tescoból szoktunk rendelni. Mi megvagyunk vele elégedve. Mindig előre küldik a szállítólevelet, amiben összegzik a vásárlásod, és feltüntetik mi van és mi nincs, és mi helyett küldenek helyettesítő terméket. Amit nem vagy köteles átvenni.

Már rendeléskor be tudod jelölni termékenként, hogy küldhetnek-e helyette helyettesítőt vagy sem.

Nálunk nem szokott késés lenni, egy alkalommal volt egy év alatt. Akkor meg küldtek sms-t.

Szerintünk teljesen korrekt.

2021. dec. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kifli.hu-val jó tapasztalataim vannak, minden pontosan megérkezett, időben, gyorsan.

Az aldiból rendeltem még a rosh (lehet rosszul írom) cégen keresztül, velük nincsenek jó tapasztalataim. Kiválasztottam az idősávot, de nem kicsit késtek és fel sem hívtak, vagy nem is írtak semmit, hogy késni fognak. A boltból hívtak fel, hogy egy termék nincsen, meg hogy mindjárt jönnek, na ahhoz képest még 1,5 órát kellett várnom. Nagyon amatőr, össze-visszaság volt.

Az auchann rendelésemmel sem volt baj, 1-2 termék nem volt, ahelyett hoztak mást, kedvesek, segítőkészek voltak a kiszállítók.

2021. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs, le vagyok maradva: a Lidlnél is van házhoz szállítás? Köszi.
2023. febr. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!