Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Miért jártok TESCO-ba?

Miért jártok TESCO-ba?

Figyelt kérdés
Kezdem: Az önfizető kasszák miatt, sokkal gyorsabb, nem kell kapkodni mint az őrült.

2021. dec. 21. 05:11
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
28%

Auchan nekem 40 km-re van legközelebb, ott nyilván van, de oda nem fogok elmenni. Metro szintén Pesten van, életemben nem jártam oda.

Sparba szoktam menni, azt szeretem.

Aldi, Lidl, Penny stb helyeken nem kapok se Pick borjúmájast, se Pick szalámikat, nincs Milli vajkrém, Chio Chips, Heinz ketchup, Maggi zacskós leves, Globus melegszendvicskrém, Burn vagy RedBull energiaital és még sorolhatnám napestig mennyi minden nincs, amit én rendszeresen veszek.

Mit kell ezen fennakadni ha egyszer így van? Egyen Kania ketchupot a Lidlből akinek ízlik, nekem nem.

2021. dec. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
93%

31-es

Nem akadtam fel, csak megjegyeztem hogy nem igaz amit írtál.

A Lidl más tészta, azt azért nem is említettem. Ott tényleg a túlnyomórészt a saját márkás termékek teszik ki.

De mondjuk Milli van: [link]

Ketchup sem csak Kania van: [link]

2021. dec. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
72%
31: ki kell próbálni a sajátmárkásakat! A felsőbb árkategóriában van egy csomó termék, amiket a Pick, Milli, stb. gyárt. Csak jóval olcsóbb.
2021. dec. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltam csomó mindenből, van pár dolog ami nem rossz, de nem jön be.


Járok LIDL-be is ALDI-ba is, mert a sajtokat pl szeretem ott. Illetve a fagyasztó része ezeknek az üzleteknek sokkal jobb, mint a Tesconak.

2021. dec. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Mert ott dógozom.
2021. dec. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem járunk tescoba. Ő jár hozzánk mióta van házhoz szállításuk.

És azért, mert csak náluk van ez a szolgáltatás itt, felénk.

2021. dec. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
72%
Ez egy véleményfelmérés diplomamunkához?
2021. dec. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Mert szeretek oda járni bevásárolni. Sok termék van, széles kínálat, nem rossz áron. Tágas, tiszta. Kedvesek az ott dolgozók. Én is dolgoztam ott, szerettem ott dolgozni. Átláthatók a sorok számomra. Jó a ruha részleg, sokféle újság kapható.
2022. jan. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!