Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerboltok » Holnap Nyitva van a Tesco?

Holnap Nyitva van a Tesco?

Figyelt kérdés

Kéne nekem még egy üveg jack deniel, rekesz hajnekem sör, Szatmari Szilvapálinka, Jobbfajta Grey Goouse vodka,Béjlíííííz az asszonynak, 3 üveg bor , gyerekeknek meg jó lesz az olcsóbb queen vagy coop vagy tesco kóla. meg kapnak valami olcsó chipszet.


Egyáltalán hnap delutan oklyna 15 fele van meg bolt? hol olcsobb mosta pia ? amiket felsoroltam? Ha spár, akkor odamegyek érte, néhány deák fecót úgyis otthagyok most, ha sparba van akcio vagy lidl be vagy auchan akk odamegyek erte. Köszönöm.



#Szilveszter, Darinka, Buli, banzáj, hacacáré, karaoke, dözsölünk, egyszer van szilveszter #különös szilveszter, bolt, zene sör asszony, haverok
2021. dec. 31. 00:35
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Igen
2021. dec. 31. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, mert kb 15 fele erek rá elmenni, féltem, hogy nem erek már oda.


Az az igazsag, hogy Jancsinak hivnak így szilveszterre szánt piákat már leguritottuk néhány napja :D újakat kell venni, csak asszony meg e tudja :D

2021. dec. 31. 01:04
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Alkoholista söpredék, aki a gyereken spórol.
2021. dec. 31. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Ünnepnapon biztos nincs, teljesen mindegy mi a cart akarsz venni, nem rudom,nmiert kell ide listázni, mint egy rendelest 😄talán, mert kamu.
2021. dec. 31. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Csak mivel 0 óra után íródott a kérdés...31 én. Holnap január 1.
2021. dec. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
2021. dec. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De a gyerekek folyton ilyet isznak, én meg csak ünnepnapon, azért gondoltam kiirni, felsorolni mit akarok venni, hogy hátha van ezekre vmi ujévi akció :D lehet nektek több időtök van vásárolni
2021. dec. 31. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!